POLECAMY

Poznaj markę: diego dalla palma

Uwielbiają ją kobiety na całym świecie

To włoska marka kosmetyczna, która została stworzona w latach 70-tych przez sławnego włoskiego wizażystę Diego Dalla Palma. Teraz kosmetyki tego popularnego brandu możecie kupić już w Polsce. Obecnie dostępne są jedynie w perfumeriach Douglas.

Kosmetyki z tradycją - Diego Dalla Palma

Połączenie doświadczenia i naturalnych instynktów przekraczania granic, dały początek marce docenionej i kochanej na całym świecie przez profesjonalistów. Wizja, oryginalność oraz głębokie zrozumienie oczekiwań kobiety stały się priorytetem w kreowaniu produktów. Siła marki tkwi także w filozofii piękna opartej na fascynacji niedoskonałością i przekonaniem, że nie ma ustalonych modeli piękna. Każda kobieta jest inna, co sprawia że jest niepowtarzalna.

 

Show me your lipstick and I’ll tell you who you are! #DiegoDallaPalma #Lipstick #RossoRossetto #Lips #RedLips #Makeup #Beauty

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika diego dalla palma milano (@diegodallapalma_official)

Wśród produktów dostępnych w ofercie marki znajdziecie kosmetyki do makijażu, pielęgnacji i produktów do włosów.  Możecie wybierać między podkładami, pudrami, różami, tuszami do rzęs, cieniami do powiek, błyszczykami do ust czy szminkami. Jednym z naszych ulubionych kosmetyków marki jest utrwalacz makijażu w sprayu. Używamy go na wielkie wyjście. Utrwalacz wytwarza cieniutką, delikatną i elastyczną powłokę na skórze twarzy, która chroniąc makijaż, jednocześnie pozwala skórze oddychać.

Więcej kosmetycznych hitów:

Te produkty zrewolucjonizują wasz codzienny makijaż! Poznaj markę: NYX Jak powinna dbać o skórę 30-latka?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)