POLECAMY

Chciałabyś przedłużyć efekt po odmładzającym zabiegu? Z tymi kosmetykami to możliwe!

Po zabiegach warto zainwestować w odpowiednią pielęgnację.
Małgorzata Machnicka / 11 miesięcy temu
Chciałabyś przedłużyć efekt po odmładzającym zabiegu? Z tymi kosmetykami to możliwe! fot. Fotolia

Aby ekspresowo poprawić wygląd swojej cery najlepiej wybrać się do gabinetu kosmetycznego. Kosmetyczka profesjonalnie zajmie się naszą skórą i dobierze odpowiednią pielęgnację oraz zabiegi w zależności od naszych potrzeb i wieku.

Aby skóra była piękna, zdrowa i bez zmarszczek, najważniejsze jest nawilżanie. Niezależnie od pory roku to największa potrzeba naszej skóry. Jeśli pragniesz natychmiastowo zafundować cerze zastrzyk energii, pomoże Ci w tym zabieg Beauty Express w salonach Dermika Salon&SPA.

Beauty Express nawilża skórę oraz dodaje jej świetlistości i elastyczności. Co więcej, gwarantuje widoczne efekty już po jednym zabiegu! Dzięki innowacyjnym produktom, zainspirowanym najnowszymi badaniami dotyczącymi zmarszczek ekspresyjnych, odświeży twoją cerę i nada jej promiennego wyglądu.

Więcej o zabiegu Beauty Express w salonach Dermika Salon&SPA


 

Aby dłużej cieszyć się z efektów, które zawsze towarzyszą nam tuż po zabiegu, warto również w domu zadbać o odpowiednią, profesjonalną pielęgnację.

Jakie kosmetyki podtrzymają efekt po zabiegu Beauty Express?

1. Ultraterapia punktowa na zmarszczki
Skoncentrowana formuła stworzona z myślą o precyzyjnym działaniu na zmarszczki ekspresyjne występujące na czole, w okolicach oczu, nosa, ust, szyi i dekoltu. Preparat powstał w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe dotyczące powstawania zmarszczek ekspresyjnych, eksperci Dermiki wykorzystali system nośników DRONEKSPRESS oraz neouroaktywny peptyd – kompleks NEUROSMOTH, który blokuje komunikację między neuronami a komórkami mięśniowymi, dzięki czemu znakomicie wygładza skórę dokładnie tam, gdzie jest to wskazane.

2. Krem wypełniający zmarszczki
Zmarszczki ekspresyjne są wynikiem mimiki twarzy, która nadaje jej charakter i jest ważna w komunikowaniu się i okazywaniu emocji. Impulsem do ich tworzenia jest powtarzający się mikro skurcz mięśni, który utrwala zmiany w strukturze skóry. Z czasem w tych miejscach pojawiają się delikatne linie, które z wiekiem zmieniają się w głębokie bruzdy. Odnosząc się do najnowszych doniesień naukowych dotyczących powstawania zmarszczek ekspresyjnych, eksperci Dermiki wykorzystali system nośników DRONEKSPRESS oraz neuroaktywny peptyd, które na poziomie komórkowym ograniczają powstawanie impulsu przez mięśnie. Dodatkowo w preparacie wykorzystano składniki natychmiast wygładzające powierzchnię naskórka, a jednocześnie stanowiące tarczę anty-pollution dla zanieczyszczeń środowiskowych.

Co robić, aby jeszcze bardziej poprawić wygląd skóry?

  • Stosować serum i dwa rodzaje kremów - na dzień i na noc
  • Pić dużo wody i zdrowo się odżywiać
  • Regularnie stosować peeling, najlepiej enzymatyczny
  • Dwa razy w tygodniu fundować skórze dobraną do jej potrzeb maseczkę
  • Raz w miesiącu odwiedzać gabinet kosmetyczny

MATERIAŁ POWSTAŁ PRZY WSPÓŁPRACY Z DERMIKA SALON&SPA

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)