POLECAMY

Czym wybielać zęby

Natura poskąpiła ci ładnego uśmiechu? Czasem trzeba jej dopomóc. Sięgnij po pasty i preparaty wybielające. Sprawdź, która metoda będzie najlepsza dla ciebie.
Czym wybielać zęby fot. FREE
W jaki sposób wybielić zęby? Moje zęby nie są idealnie białe. Jak mogę je rozjaśnić? Czy wybielanie w domu daje takie same efekty, jak w gabinecie?
Kamila Z. z Wronek


Najprostszym sposobem jest mycie zębów pastami wybielającymi
(np. 3D White, Blend-a-med; Replenishing White, Pearl Drops). To pomaga zlikwidować osad z kawy i herbaty.

Alternatywą dla pasty są paski wybielające
(np. Whitestrips 3D White, Blend-a-med). Mogą rozjaśnić zęby o ton lub dwa. Są zrobione z elastycznego plastiku, który jest pokryty cienką warstwą żelu zawierającego rozjaśniający nadtlenek wodoru. Proszę je zakładać 2 razy dziennie i nosić przez 30 minut (ok. 7 dni).

Bardziej skuteczne jest jednak wybielanie u dentysty. Otrzyma Pani od niego specjalny żel i indywidualnie wykonane nakładki na zęby. Będzie je Pani zakładać na noc, wcześniej aplikując do nich żel. Kuracja trwa od 5 dni do 2 tygodni, ale, niestety, kosztuje ok. 700 zł.

I jeszcze jedna rada. Warto pamiętać, że żółtawy odcień zębów podkreślają szminki pomarańczowe. Dlatego zamiast nich lepiej malować usta pomadkami w odcieniu różowym.

radziła: wizażystka Magda Stępień, Makeupownia Pracownia Wizerunku


Która pasta wybielająca jest najlepsza? Pytaj i radź na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Ja wybielałam w gabinecie (Cichoń) w Krakowie i w sumie jestem bardzo zadowolona. Wcześniej używałam past, pasków i innych wybielaczy ale jednak zabieg stom. to wg mnie najlepsza decyzja.
/5 lat temu
Widziałam gdzieś w prasie reklamę Mak-Laser, mają wybielanie za 100 zł zgadza się? Może też bym się wybrała na wiosnę jak znalazł :)
/5 lat temu
Ja wybielałam kiedyś paskami bledamed ale efekt był mizerny, zdecydowałam się na zabieg wybielania laserem w Mak-Laser w Łodzi i jestem zachwycona efektem :) Zęby jak u aktorek!
POKAŻ KOMENTARZE (1)