POLECAMY

Czym się różni krem CC od kremu BB?

Na pierwszy rzut oka, oba kosmetyki wydają się identyczne, ale to nie do końca prawda. Sprawdź, czy te produkty się różnią!
Czym się różni krem CC od kremu BB? fot. Fotolia/kolaż Polki.pl
Czym różni się krem BB od kremu CC? Wiele z Was pewnie myśli, że oba produkty są identyczne. Niezupełnie, chociaż wiele łączy oba kremy.

Krem CC (Control Colour Creams) to ulepszona wersja kremu BB. Wynaleziono go, podobnie jak poprzedni preparat, w Korei. Ma bogatszy skład, lepiej wyrównuje koloryt skóry i poprawia jej kondycję. Stężenie składników odżywczych w preparatach CC jest wyższe, zawierają także większe filtry UVA i UVB.

Kremy CC mają lżejszą konsystencję, sprawiają, że buzia staje się rozjaśniona i promienna. Tak, jak w przypadku kremów BB dostępne są one w kilku wersjach kolorystycznych. Preparaty takie znaleźć można w ofercie m.in. Max Factor, FM Group.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
wcześniej nie słyszałam o kremach CC czy tym bardziej DD, ale kilka dni temu przeczytałam o tym artykuł na BeautyBook i podstawowe informacje już posiadam:)
/5 lat temu
Na czysty marketing, teraz wszyscy kupujemy cc! Napewno będzie lepszy od BBC;)))) Nie bądźmy naiwni
/5 lat temu
czym różni się krem cc od kremu bb? faktycznie jest trochę bardziej kryjący, ale lubie, że taki naturalny efekt daje :_)