POLECAMY

Najnowsze trendy 2014 w szminkach

Szminka to produkt potrafiący sprawić, że kobieta czuje się piękniejsza
Najnowsze trendy 2014 w szminkach fot. FREE

Nawet w sukience sprzed paru sezonów, lecz z kolorem na ustach będziesz wyglądała zupełnie inaczej. Klasyczna szminka kojarzy nam się z elegancją, kobiecością.

Usta to jedno z najbardziej strategicznych miejsc w makijażu twarzy. Dobrze dobrana szminka może całkowicie odmienić Twój wizerunek. Podkreśla usta i nadaje im kolor. Dobierając odpowiedni dla siebie kolor, warto wziąć pod uwagę karnację skóry, kolor oczu, wielkość i kształt ust, a także porę dnia i okazję. Nie zawsze jednak sprawdzają się, powszechnie przyjęte zasady dotyczące doboru szminki. Warto zatem próbować i eksperymentować zanim dokonasz wybory tej, w której wyglądasz i czujesz się najlepiej. Można wybierać między kilkoma rodzajami szminek matowe, bez połysku, z wysoką zawartością kryjących pigmentów, satynowe, kremowe.

Niektóre z nich poza koloryzacją mogą także nawilżać usta, nadawać im piękny zapach i chronić przed promieniowaniem UV. Kobiety zdecydowanie za rzadko ich używają. Luksusowa szminka to wydatek powyżej stu złotych. Trudno więc nazwać to snobizmem. A nawet jeśli, to warto zapłacić taką cenę za Twoje dobre samopoczucie. Kolorowe czasopisma atakują nowościami z pokazów mody. Usta w odcieniu soczystego oranżu, amarant, czerwień, a może róż, wybór należy do Ciebie.

A oto niektóre z propozycji wiosenno- letnich trendów w makijażu ust.


 
1. Szminka nr 31 Rose Fuchsia, Sisley, cena: 175 zł
2. Szminka Rouge Dior nr 565,Dior, cena: 145 zł

1. Szminka Rouge Volupte nr 027, Sisley, cena: 120 zł
2. Szminka Rouse Caresse, L''Oreal, cena: 40 zł


1. Szminka Rouge Ectasy ne 307, Giorgio Armani, cena: 150 zł

 

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Ja używam szminek z Rimmela, kolekcja Kate Moss, pięknie wyglądają i kosztują 5 razy mniej