POLECAMY

Czy wiesz jak mieć piękne rzęsy?

Jeśli chcesz cieszyć się uwodzicielskim spojrzeniem wykorzystaj sprawdzone metody.
Czy wiesz jak mieć piękne rzęsy? fot. Czy.wieszjak.pl

Zalotka - służy do podkręcania rzęs, nadaje im zalotny charakter - chwyć rzęsy zalotką, ściśnij i przytrzymaj przez chwilę. Uwaga ! Nie podkręcaj wytuszowanych rzęs.

Trwała na rzęsy - wykonuje się ją w zakładach kosmetycznych, podkręcenie utrzymuje się ok. 8 tygodni, koszt – ok. 50 zł.

Sztuczne rzęsy - są sprzedawane w dwóch wariantach występują w 2 wariantach - na pasku i w kępkach. Możesz je kupić w zestawie z klejem i zmywaczem. Rzęsy na pasku są idealne na wieczór - pasek przytnij na długość górnej powieki, następnie przyklej jak najbliżej naturalnych rzęs. Dzięki rzęsom w kępkach uzyskasz bardziej naturalny wygląd – posmarowaną klejem kępkę przyłóż w wybrane miejsce (zacznij od zewnętrznego kącika oczu - najlepiej naprzemiennie, by zachować symetrię) i odczekaj 10 sekund.

Trwałe przedłużanie rzęs – zabieg wykonuje się w gabinetach kosmetycznych - sztuczne rzęsy są dobierane spośród czterech długości i przyklejane pojedynczo do rzęs naturalnych. Możesz wybrać długość, kolor i ozdoby (np. rzęsy z brokatem), efekt utrzymuje się ok. 2 miesiące, co 2-3 tygodnie wykonuje się uzupełnienie, koszt – ok. 500 zł za przedłużenie, ok. 90 zł uzupełnienie.

Henna – kolor dobiera się indywidualnie, efekt utrzymuje się przez ok. miesiąc. Henna przyciemnia rzęsy - nie dodaje im objętości ani nie wydłuża, koszt w gabinecie kosmetycznym 10-30 zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)