POLECAMY

Czy wiesz co zrobić by makijaż długo wyglądał świeżo i się nie rozpływał?

Mam tłustą cerę i zawsze miałam problem z rozmazującym się makijażem. Podam Ci kilka rad co zrobiłam by ten problem rozwiązać.

Po pierwsze zacznij od kremu matującego. Poczekaj aż się wchłonie i przejdź do kolejnego kroku.

Nałóż bazę pod podkład. Tuszuje niedoskonałości.

Po czym możesz przejść do nakładania pudru w kremie. Nałóż go specjalną gąbeczką. Po czym przyłóż do twarz chusteczkę higieniczną. Ale delikatnie.

Przypudruj twarz sypkim pudrem. Możesz delikatnie przypudrować rzęsy. Wtedy przy nakładaniu tuszu do rzęs się nie posklejają. Masz tłustą cerę. Odradzam puder z rozświetlającymi drobinkami.

Puder w kremie możesz też nałożyć na powieki. Cienie będą lepiej się trzymały. W ostateczności możesz nałożyć na powieki specjalną bazę.

Nigdy nie nakładałam na powieki kredki do oczu. Zawsze wybierałam eye-liner. Słabo ci idzie rysowanie kresek, wybierz taki w pisaku. Wiele ułatwia i pamiętaj że ćwiczenie czyni mistrza.

Przed nałożeniem tuszu do rzęs użyj zalotki. Ładnie podkręci rzęsy i uniesie. Użyj tuszu do rzęs średniej klasy. Kilka razy sparzyłam się na byle jakich i bywało, że po jakimś czasie niewiele z niego zostawało na rzęsach.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)