Czy laserowa medycyna estetyczna działa? Sprawdziłyśmy to!

Nasza redaktorka zdecydowała się na 4 zabiegi w Skin Clinic. Na czym polegają i jak ocenia efekty? Koniecznie zobaczcie nasze wideo!
27.01.2020 14:47

Rynek medycyny laserowe przeżywa obecnie prawdziwą rewolucję. Wszystko za sprawą ogromnego wyboru zabiegów, które dają spektakularny efekt. Tylko czy to faktycznie działa? Nasza redakcyjna koleżanka przetestowała aż 4 zabiegi - Fraxel Dual twarz + osocze bogatopłytkowe, wypełnienie ust Stylage, laser Clearlift Alma Harmony na szyję i depilację Vectus. Na czym polegają i jak wyglądają efekty?

Edipresse Content Studio 

Zabiegi Skin Clinic

Fraxel Dual twarz + osocze bogatopłytkowe

To zabieg dla wszystkich, którzy zmagają się z problemem zmarszczek i braku elastyczności skóry. Fraxel Dual dzięki zwiększeniu ilości i poprawie jakości kolagenu oraz elastyny, zagęszcza skórę i poprawia jej sprężystość. Efekt? Zmarszczki, pory i blizny potrądzikowe ulegają znacznemu spłyceniu. 

Osocze bogatopłytkowe Regeneris to program biostymulacji komórek skóry, dzięki któremu odzyskuje ona młodzieńczą witalność – staje się gładsza, bardziej napięta, elastyczna i nawilżona. 

Dlaczego warto zdecydować się na połączenie Fraxel Dual z osoczem bogatopłytkowym? Zabiegi dają niemal natychmiastowe efekty. Skóra jest zagęszczona i napięta, a zmarszczki zregenerowane. Do tego wszystko szybko się goi! 

Wypełnienie ust Stylage

To doskonała propozycja dla tych kobiet, które narzekają na zbyt wąski usta. Na czym to polega i czy powiększanie ust boli? Zabieg to nic innego jak wstrzyknięcie w usta preparatu zawierającego kwas hialuronowy Stylage. Sama aplikacja nie jest bolesna, a kilka dni po zabiegu nie ma już śladu po obrzęku i ewentualnej opuchliźnie. Efekt? Usta są wyraźnie większe i pełniejsze! 

Edipresse Content Studio 

Laser Clearlift Alma Harmony

Czy można odmłodzić twarz bez użycia skalpela? Jak się okazuje, tak!  Clear Lift to innowacyjny zabieg, działający na podstawie mocy lasera, światła i ultradźwięków. To dzięki temu fragment skóry, na który oddziałuje laser, staje się odmłodzony i promienny, a zmarszczki spłycone lub całkowicie usunięte. Jakich efektów możemy się spodziewać? Wymodelowanie owalu twarzy, poprawa konturu, eliminacja zmarszczek, a także przywrócenie jędrności to tylko niektóre z imponujących rezultatów zabiegu!

Depilacja Vectus

Masz już dosyć tradycyjnej maszynki do golenia, depilatora i ciągle odrastających włosków? Jeśli chcesz o nich zapomnieć raz na zawsze, to pomyśl o zabiegu Vectus. Działanie lasera zapobiega ponownemu wyrastaniu włosków, co zdecydowanie dodaje pewności siebie!

Efekty zabiegów Skin Clinic

Edipresse Content Studio 

Bardzo się ucieszyłam, że mogę przetestować zabieg laserem Fraxel Dual. Tyle słyszałam o nim dobrego! Że odżywia i ujędrnia skórę, odejmuje zmarszczek i lat... Nie do końca wierzyłam, że to takie proste, ale bardzo chciałam spróbować.
Sam zabieg wymagał miejscowego znieczulenia maścią i jestem wdzięczna dr Kwiatkowskiej, że podeszła do tego bardzo rzetelnie. Po pół godzinie od posmarowania skóra była lekko odrętwiała i podczas zabiegu "ostrzeliwania" laserem właściwie nie czułam bólu. No, może tam, gdzie delikatniejsza skóra - koło nosa czy warg - rzeczywiście ukłucia były nieprzyjemne.
Po laserze przyszedł czas na zabieg ostrzykania twarzy osoczem bogatopłytkowym. Moim osobistym, odwirowanym na miejscu z pobranej mi krwi. Ukłucia nie były bolesne, znieczulenie wciąż działało, ale widoku pociekującej z ranek krwi lepiej sobie zaoszczędzić :)
Efekty? Po miesiącu jestem nimi zachwycona! Nie miałam żadnych inwazyjnych, operacyjnych zabiegów, a skóra jest odżywiona, gęstsza, zdrowsza - po prostu młoda i piękna. Kąciki oczu, jakby uniesione, nadają twarzy pogodniejszy wyraz i mnie samej poprawił się też znacznie nastrój... Wygląd, oczywiście, to nie podstawa dobrego samopoczucia, ale fajnie jest sobie podarować od czasu do czasu taki zastrzyk... urody :) 
- mówi Kasia.

Zobacz nasze wideo i przekonaj się, czy testowane zabiegi przyniosły wymarzony efekt!

Materiał powstał z udziałem marki Skin Clinic.