POLECAMY

Takiego kosmetyku do makijażu jeszcze NIGDY nie było

Daje naprawdę niesamowite wykończenie.
Takiego kosmetyku do makijażu jeszcze NIGDY nie było fot. FREE

Antyrozświetlacz. I do tego czarny. Wiem, to brzmi idiotycznie. Gdy trafiłam na tę informację w internecie popukałam się w głowę i pomyślałam: "kolejny gadżet wymyślony tylko po to, żebyśmy kupowały, kupowały i kupowały". Niestety, okazuje się, że ten kosmetyk jest naprawdę zachwycający. Zresztą, zobaczcie same.

Zobacz rozświetlacze z najnowszych kolekcji!

W eleganckim czarnym puzderku kryje się "magiczny pył", który nadaje skórze efekt, jakiego jeszcze nie widziałyście. Pełna nazwa rozświetlacza to Eclipse Inner Glow Crème Pigment. Chyba nikomu nie musimy mówić, że marka Rituel de Fille właśnie dzięki niemu stała się sławna. W jej ofercie znajdziecie standardowe produkty do makijażu - szminki, cienie, pigmenty, tusze, róże, bronzery. Ale ta jedna rzecz odróżnia ją od innych.

Cena antyrozświetlacza to 29 dolarów, czyli można zaryzykować. Kolor? Czarny jak węgiel. Kosmetyki nadaje się nie tylko do podkreślania policzków, ale także ust i oczu.

Jaki efekt daje antyrozświetlacz?

Czarny pigment nakłada się na skórę stopniowo zwiększając w ten sposób jego intensywność. Po połączeniu z odcieniem skóry daje efekt lekkiego, połyskującego cienia, przez co podkreśla kości policzkowe, łuki brwiowe i linię żuchwy.

Nie wiem jak wy, ale ja mam ochotę go przetestować na sobie.

Na punkcie tych włosów oszalał cały świat!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)