POLECAMY

Cannes 2012 - Milla Jovovich - makijaż krok po kroku

Milla Jovovich na Festiwalu Filmowym w Cannes zachwyciła nas nienagannie wykonanym makijażem, który wyglądał bardzo naturalnie.
Cannes 2012 - Milla Jovovich - makijaż krok po kroku fot. serwis prasowy
Milla Jovovich na czerwonym dywanie czuje się wyśmienicie – cóż dziwnego kilka lat spędziła na światowych wybiegach jako top modelka, więc porusza się się z niebywałą gracją i doskonale wie jak pozować fotografom – inne gwiazdy mogłyby się od niej uczyć. Zrobiła dziesiątki sesji beauty - na Milli więc możemy naprawdę docenić walory makijażu – ona umie to pokazać.

Do zmysłowej liliowej sukni gwiazda dobrała makijaż w podobnej tonacji, cień z najnowszej kolekcji L’Oreal Paris Metallic Lilac, nałożony na całą powiekę, opalizuje w światłach fleszy i daje trójwymiarowy efekt.

Jak zrobić makijaż w stylu Milli Jovovich krok po kroku?

To bardzo prosty makijaż, zrobisz go w parę minut. Żeby uzyskać efekt prawie niewidocznego podkładu, nakładaj kosmetyk palcami, jakby wgniatając je w skórę. Nałóż tak podkład i kremowy cień na całą powiekę (wysoko, prawie pod linię brwi). Róż nałóż pędzlem, a następnie, aby efekt był jeszcze bardziej naturalny, wklep go palcami. Narysuj kreskę linerem na górnej powiece i wytuszuj rzęsy. Dla wzmocnienia spojrzenia możesz dorysować miękkim ołówkiem kreskę po wewnętrznej stronie oka. Palcem wklep pomadkę w usta.   

Produkty L'Oreal Paris, którymi wykonano ten makijaż:

Podkład True Match C5
Róż Blush True Match 240 Brun Soleil
Cień Color Infaillible 037  Metallic Lilac z kolekcji L’Or Electric
Super Liner Pefect Slim
Mascara Volume Million Lashes
Szminka Rouge Caresse 501 Nude Ingenue

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)