brokat na ustach, naklejki na usta, brokatowe usta, oryginalny makijaż ust, makijaż trendy 2013 fot. FREE

Brokat na ustach - naklejki na usta

Myślałaś, że brokat jest zarezerwowany tylko dla cieni i lakierów - no to się zdziwisz. Bo w sezonie karnawałowym ozdabiamy nim też - usta! Trzeba tylko zrobić to we właściwy sposób...
Barbara Łabuć / 27.12.2012 07:52
brokat na ustach, naklejki na usta, brokatowe usta, oryginalny makijaż ust, makijaż trendy 2013 fot. FREE

Prawdziwa trendsetterka nie boi się żadnych wyzwań i z radością wypróbowuje wszelkie nowości! Brokat na ustach to obecnie gorący trend na karnawał prosto z pokazów. I nawet jeśli w pierwszym momencie myślisz, że to istne szaleństwo - proponujemy, żebyś przyjrzała się temu bliżej.


Na tegorocznych pokazach brokatowe usta mogliśmy podziwiać m.in. u Moschino Cheap & Chic, Aggugini, On Aura Tout Vu HC. Taki makijaż jest niezwykle efektowny! Trzeba tylko pamiętać, żeby nie przesadzić. Dlatego, jeśli podkreślasz w ten sposób usta, zrezygnuj z mocnego makijażu oczy i lakieru do paznokci z brokatem. Uważaj także z nadmiarem biżuterii. Jeden błyszczący akcent w okolicach twarzy wystarczy.


Podoba Ci się brokat na ustach, ale nie jesteś pewna jak to robić? Spokojnie - takie usta można mieć na 2 sposoby:

Wersja dla zaawansowanych
Bardziej zaawansowane dziewczyny mogą wykorzystać sypki brokat. Wystarczy, że nałożyć go, za pomocą aplikatora do cieni, na wilgotny, bezbarwny błyszczyk.

Wersja dla mniej zaawansowanych
Z kolei nieco wygodniejsze dziewczyny mogą użyć specjalnych naklejek na usta - w swojej ofercie ma je np. marka Claire's. Taka ozdoba schodzi podczas demakijażu, ale nie tylko - rozpuści ją też tłuszcz, więc lepiej tej nocy zrezygnuj z jedzenia oleistych potraw.

Jak nakładać lśniącą naklejkę na usta?

  1. Przede wszystkim wargi muszą być czyste i suche. Nałóż na nie specjalny klej, jaki znajdziesz w opakowaniu. Odczekaj ok. 2 minuty.
  2. Do warg przyłóż błyszczącą stroną, folię. Mocno dociśnij. Usuń folię jednym, pewnym ruchem.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/11.01.2015 15:45
fajne i polecam strone polki. pl wiktoria
/27.12.2012 10:00
super!