makijaż, kobieta, uroda

Baw się kolorowym makijażem!

Często nie zdajesz sobie sprawy, że o barwach, które wybierasz, decyduje nastrój chwili, a czasem potrzeba zmiany. Sprawdź, co to oznacza i jak nosić nasycony kolorami makijaż, by wyglądać promiennie i młodo.
/ 17.05.2019 23:07
makijaż, kobieta, uroda

Delikatny róż
Dlaczego go lubimy: Wszystkie jego odcienie niosą wiele emocji. Jasny, pastelowy przywodzi na myśl dziewczęcą niewinność, ostry – jest niezwykle seksowny.

Jak go nosić: Chłodny róż nadaje makijażowi nowoczesny charakter. Jasnoróżowy kolor na wargach i w kącikach oczu rozjaśnia spojrzenie, a zaróżowione policzki sprawiają, że twarz wygląda na wypoczętą i młodszą.

Brzoskwiniowy
Dlaczego go lubimy: Lubią go osoby ciepłe, serdeczne i radosne. Kojarzy się ze słońcem i latem. Warto go wykorzystywać dla poprawy nastroju.

Jak go nosić: Kojarzone ze słodkim owocem odcienie dobrze prezentują się na lekko opalonej skórze. Pasują do każdego typu urody, choć przy jasnej karnacji lepiej go nakładać tylko na jedną partię twarzy (np. na policzki lub powieki).

Zieleń i złoto
Dlaczego je lubimy: Kobiety, które sięgają po te odcienie, cenią spokój. Są pogodne i delikatne. Zielenie i ciepłe odcienie złota wyrażają harmonię i łagodność.

Jak je nosić: Matowe zielenie połyskujące ciepłą poświatą złota i butelkowe rzęsy podkreślą tęczówki w każdym kolorze. Niezależnie od wieku zielenie odświeżają cerę, dodają twarzy młodzieńczego blasku, witalności.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)