6 najlepszych i 4 najgorsze balsamy do ust

Sprawdź nasze typy.
Małgorzata Machnicka / 23.02.2016 06:10

Przetestowałyśmy ich już całe mnóstwo. Wam na pewno także zdarzało się trafiać na takie, które zachwyciły was od pierwszego użycia, albo takie, które okazały się absolutnym bublem. Zrobiłam krótką sondę wśród koleżanek w redakcji i wyszło na to, że nasze opinie bardzo się pokrywają.

Wspólnymi siłami wybrałyśmy 6 najlepszych balsamów do ust, które z czystym sumieniem możemy polecić. Przy tym wszystkim wyklarowały się również 4 pomadki, których niestety nie możemy polecić i nie zawsze jest to związane z ich słabym działaniem. Niektórych nie lubimy za zapach, innych za konsystencję a jeszcze innych za cenę. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie wybrane przez nas produkty. Zgadzacie się z naszym zdaniem?

Więcej o kosmetykach:

Kosmetyczne hity dla każdej fashionistki
Ta opaska wyczaruje hollywoodzkie fale!
Kosmetyki na punkcie, których mamy obsesję

 

 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/04.03.2017 12:09
Nie zgadzam się co do EOS , bo jest najlepszy , a nuxe jak i carmex najgorszy.
/01.03.2016 21:29
Mam teraz jagodowe masło Nivea i potwierdzam, że jest super. Nuxe też lubię. Nie wiedziałam, że balsam do ust ma też Bioderma- muszę przetestować. ;-) I fakt skład Carmexu jest dla mnie okropny- kamfora i mentol zupełnie nie nadają się do pielęgnacji wrażliwych czy suchych ust. Ja takich składników unikam.
/25.02.2016 04:29
Carmex w polecanych? Serio? Balsam, który w składzie ma mentol i kamforę? Ach, to uczucie chłodu na ustach. Oba te składniki należą do tych... wysuszających! Więc smarujemy usta balsamem nawilżającym, który tak naprawdę nam je wysusza. Nie powiem, że i ja nie uległam magii carmexu. Na szczęście na krótko.
POKAŻ KOMENTARZE (2)