POLECAMY

ABC makijażu - Sztuczne rzęsy

Tomek Kocewiak uczy, jak naklejać kępki rzęs.
ABC makijażu - Sztuczne rzęsy fot. ALAMAKOTA
Makijażysta Lancôme od lat maluje modelki i gwiazdy podczas sesji zdjęciowych. Stale współpracuje m.in. z Anetą Kręglicką, Małgorzatą Kożuchowską, Danutą Stenką.


Ekstrarada
Jeżeli rzęsy nie wyglądają zbyt naturalnie i w dodatku są niezbyt równo powklejane, nie panikuj! Na górnej powiece narysuj eye-linerem cieniutką kreskę i tam, gdzie wyraźnie widzisz braki, doklej kilka kępek.1. Pęsetą zdejmij pojedynczą kępkę z palety. Jeżeli w zestawie są rzęsy w dwóch różnych długościach, zacznij od krótszych. Zamocz końcówkę kępki w kleju i odczekaj 10 sekund. Naciągnij powiekę od zewnętrznego kącika oka, tak jak przy malowaniu kresek eye-linerem.


2. Delikatnie umieść kępkę w zewnętrznym kąciku oka. Upewnij się, że wtopi się w Twoje rzęsy. Dociśnij. Nie przesadzaj z ilością – im więcej kępek, tym większe ryzyko, że oko nie będzie wyglądało naturalnie.

3. Starannie wytuszuj rzęsy. W ten sposób Twoje własne połączą się z doklejonymi – czasem nawet jedna dodatkowa kępka czyni cuda, bo wizualnie podnosi kąciki oczu. Maskara delikatnie je sklei.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Dzięki za link, ja szukam kogoś godnego polecenia w Warszawie, a cena do końca maja jest jak najbardziej odpowiednia, więc jutro od rana zaraz dzwonię.
/6 lat temu
Musze Wam powiedziec ze spróbowałam, poszłam do profesjonalnego gabinetu w stolicy -przedluzanierzes-warszawa.pl/. Powiem Wam ze nie sadziłam ze efekt bedzie taki rewelacyjny i że nie bede musiała stresowac sie porannym malowaniem rzęs.