POLECAMY

Makijaże idealne na wieczorne wyjście

Te makijaże są idealne na wieczorne wyjście czy imprezę. Zobacz jak powinnaś się umalować!
Makijaże idealne na wieczorne wyjście fot. FREE/ kolaż polki.pl
Oto nasz przegląd makijaży idealnych na wieczorne wyjście.

Czerwone usta z pokazu Mabille

Pozycja obowiązkowa jeśli wybierasz się na imprezę czy na randkę z chłopakiem. Na pokazach mody, co druga modelka paradowała w ognistej czerwieni na ustach. Zimą możesz postawić na jej matową wersję. Pamiętaj tylko o dokładnym obrysowaniu ust kredką w kolorze szminki, którą nakładasz.

Zmysłowa kreska z pokazu Chanel

Czarna eyelinerowa kreska ale w nowej wersji. Na górnej, ruchomej powiece, grubo nałożony matowy czarny eyeliner, natomiast na dolnej mocno błyszcząca linia. Z takim makijażem zachwycisz wszystkich na sali!

Pomarańczowe usta z pokazu DSquared2

Jeśli czerwień nie jest twoim kolorem postaw na pomarańcz. Ten kolor będzie hitem na wiosennych pokazach mody. Przy takim kolorze ust oczy mogą pozostać delikatniejsze. Fryzura to obowiązkowe loki najlepiej takie jak z pokazu Dsquared2.

Perfekcyjna cera z pokazu Etro

Nawet w ciemnym klubie twoja cera powinna być nieskazitelna. Oczywiście w blasku świateł możesz nałożyć więcej podkładu niż zwykle. Kości policzkowe podkreśl złocistym rozświetlaczem, który doda skórze słonecznego blasku. Nie zapomnij też o kolorze na powiece. powinien być wyrazisty i ładnie kontrastować z odcieniem tęczówki. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Twoje dziecko, mąż, żona, dziewczyna czy chłopak wraca późno do domu i nie chce ci powiedzieć gdzie był? koniec z tym! dzięki tej stronie namierzysz telefon i dowiesz się gdzie aktualnie przebywa osoba której szukasz! ====>>>> pir.at/19mr