Prezenty na dzień chłopaka Braun fot. Adobe Stock

3 pomysły na prezent na Dnia Chłopaka - urządzenia Braun

Dzień Chłopaka już 30 września! Z tej okazji warto sprawić swojemu partnerowi miły upominek. Zerknij na nasze propozycje urządzeń do męskiej pielęgnacji.
/ 24.09.2019 13:20
Prezenty na dzień chłopaka Braun fot. Adobe Stock

Co roku ten sam problem: „co podarować ukochanemu na Dzień Chłopaka"? Kubek, książkę, a może ulubione perfumy. Niech w tym roku będzie to coś wyjątkowego! Pamiętaj, że każdy facet to gadżeciarz, może w tym roku radość sprawi mu jakieś urządzenie do pielęgnacji? 

Trymer do uszu i nosa od Braun

Trymer efektywne i bezpieczne usuwanie włosów z uszu i nosa, bez pociągania i szarpania, a wszystko dzięki wysoce wydajnemu systemowi okrężnych ostrzy. Urządzenie w pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą i posiada ergonomiczny kształt co ułatwia jego użycie. Trymer zasila dołączona bateria AAA, co zapewnia aż 60 minut trymowania.

Trymer do uszu i nosa Braun
fot. materiały prasowe Braun, trymer do uszu i nosa EN10, cena 89 złotych

Trymer do zarostu i włosów

Posiada w pełni metalowe ostrza, które radzą sobie z każdym typem zarostu. Dzięki technologii AutoSense, urządzenie dostosowuje moc do gęstości brody, a dzięki selektorowi długości oferuje aż 39 ustawień skracania co 0,5 mm.

W zestawie znajdują się aż 4 dodatki:

  • precyzyjny grzebień 1–10 mm,
  • długi grzebień 10–20 mm,
  • maszynkę Gillette,
  • szczoteczkę do czyszczenia.

Produkt nadaje się mycia pod bieżącą wodą. Naładowane urządzenie działa przez 100 minut

Trymer do zarostu i brody Braun
fot. materiały prasowe, trymer Braun BT 3041, cena 249 złotych

Golarka Braun Series 3

To prawdziwy bohater komfortu skóry! Golarka została wyposażona w technologię MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów, przyspiesza golenie o poranku, a chłopak nie spóźnia się do pracy!

Braun Series 3 ProSkin pracuje w prostych, intuicyjnych ruchach, dzięki czemu nie trzeba dwa razy krążyć w tym samym miejscu. Taki sposób golenia pomaga zminimalizować podrażnienie skóry. Golarka posiada wbudowany trymer do modelowania wąsów i baków. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego można korzystać z niego pod prysznicem, przy użyciu pianki lub żelu. 

Golarka Braun
fot. materiały prasowe, Braun Series 3, 3020s, cena 349 złotych