POLECAMY

Zwycięzca X-Factora: Gienek Loska!

Jaki jest zwycięzca programu?
Zwycięzca X-Factora: Gienek Loska!

Gienek Loska przez 15 lat zarabiał na życie grając na ulicy - do tej pory spotkać go było można na Rynku w Krakowie. Miewał problemy z alkoholem, dlatego, jak sam twierdzi, nie odniósł sukcesu.

Kiedyś, po hucznej imprezie spadł ze schodów i doznał urazu głowy. Lekarze zdecydowali się na operację - miał bowiem krwiaka mózgu. Pamiątką po tym wydarzeniu jest brak słuchu w jednym uchu.

Ostatecznie udało mu się wyjść na prostą - wszystko to zawdzięcza żonie Katarzynie. Była dla niego prawdziwym wsparciem.

Jak sam twierdzi ma problemy z pamięcią - w wywiadzie dla Onetu mówi, że mógłby co miesiąc czytać tę samą gazetę i byłyby to dla niego nowe informacje. Ponadto ma na to papiery - jego procesy poznawcze są spowolnione.

Loska wyznał także, że czuje się przeterminowany i jako człowiek, i jako artysta. Był pewien, że odpadnie z programu. Wcześniej swoich sił próbował w "Mam Talent" jednak nie zaszedł tak daleko, jak w "X-Factorze" - w końcu w tym programie osiągnął szczyt i zwyciężył.

Podczas duetu z Maciejem Maleńczukiem udowodnił, że jest artystą. Prawdziwym charyzmatycznym wokalistą po przejściach. W dodatku pochodzącym z Białorusi!

Teraz pozostaje tylko czekać na jego pierwszą płytę!

Zobacz też: Doda zagra koncert na siedząco

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)