Zuzanna Bijoch i Mohito z kolekcją jesień-zima 2015

Twarzą jesienno-zimowej kolekcji Mohito została Zuzanna Bijoch. Zobacz sesję zdjęciową prosto z Londynu. Sprawdź, jaka jest najnowsza kolekcja marki Mohito.
/ 04.10.2015 13:34

Wszystkie fot. Materiały prasowe

Jesienno-zimowa kolekcja Mohito - lata 60., 70. i 90.

Wraz z nadejściem jesieni Mohito namawia swoje Klientki do modowych eksperymentów. – Nasza kolekcja bazuje głównie na eklektycznych połączeniach oraz nawiązaniu do bogactwa i mnogości stylów XX wieku - szczególnie do kobiecych lat 60-tych, kolorowych 70-tych oraz ulicznego vibe’u lat 90-tych – mówi Karolina Sołtan, główna projektantka marki.

Polecamy: Mohito na jesień 2015 - wielki powrót lat 70.

Kolor marsala w kolekcji Mohito

W zastosowanej palecie kolory jesieni mieszają się z mocnymi nadrukami. Winna marsala okrzyknięta przez PANTONE kolorem roku 2015, burgundy, granat i odcienie pomarańczu – od miodowego po musztardowy, doskonale odświeżą naszą garderobę i wprowadzą do niej zmysłową, jesienną nutę.

W deseniach rolę główną gra krata, dodająca kobiecym sylwetkom lekkiej nonszalancji.

Futro i metalowe evelety

Przechodząc do detali, na uwagę zasługuje futro – dla najodważniejszych w postaci kolorowego okrycia w patchworkowej odsłonie lub wysublimowanej etoli. Bardzo ważnym akcentem w kolekcji Mohito są także mocno wyeksponowane w sesji metalowe eyelety, obecne zarówno na ubraniach, jak i zgrabnej kopertówce.

Zuzanna Bijoch twarzą kampanii Mohito

Twarzą kampanii została piękna Zuzanna Bijoch, światowej klasy topmodelka, mająca na swoim koncie sesje dla m.in. Gucci, Alexandra McQueena, Prady oraz Dolce&Gabbana. Na zdjęciach partneruje jej przystojny Henning Christiansen. Parę w swoim obiektywie uchwycił Rene Habermacher – odpowiedzialny za kampanie marek Bulgari, Dior czy Armani. Jego sesje systematycznie pojawiają się także na łamach najbardziej prestiżowych magazynów.

Polecamy: Gold Label - nowa linia na jesień i zimę 2015/2016 od Mohito