Zmysłowa podróż z Chantelle!

Ostatni pokaz marki Chantelle został zainspirowany drapieżną i kuszącą Afryką. Spotkanie z cyklu „Sekrety Kobiecości”, które ostatnio odbyło się w siedzibie Chantelle, przy ul. Foksal 10, utrzymane było w zmysłowym i egzotycznym klimacie Czarnego Lądu.
/ 09.07.2007 08:22
Ostatni pokaz marki Chantelle został zainspirowany drapieżną i kuszącą Afryką.

Spotkanie z cyklu „Sekrety Kobiecości”, które ostatnio odbyło się w siedzibie Chantelle, przy ul. Foksal 10, utrzymane było w zmysłowym i egzotycznym klimacie Czarnego Lądu. Podróż w głąb dzikiej i kuszącej Afryki wzbogaciło wystąpienie Elżbiety Dzikowskiej – znanej podróżniczki oraz występ zespołu afrykańskich muzyków, którzy na bębnach wystukiwali charakterystyczne, egzotyczne rytmy.

Wśród przybyłych na pokaz gości znalazło się wiele znanych osób Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Fitkau-Perepeczko oraz Dominika Ostałowska i Maria Pakulnis. Imprezę prowadziła Anna Popek.

Gorący afrykański klimat i sceneria, egzotyczne rytmy muzyki, piękne kobiety... Rozpoczyna się zmysłowa podróż z Chantelle... Wystąpienie znanej podróżniczki Elżbiety Dzikowskiej ujawniło wiele szczegółów, dotyczących inspiracji i fascynacji Czarnym Lądem wśród Europejczyków. Unikalny klimat, nieograniczona przestrzeń, dzięki której możemy czuć się wolni, sawanna, zapach, piękne plenery, kolorystyka, tamtejsi mieszkańcy – jak powiedziała Elżbieta Dzikowska – to wszystko sprawia, że Afryka jest tak interesującym kontynentem od lat nie tylko dla podróżników ale również dla stylistów, projektantów, malarzy i pisarzy.

Odzwierciedlenie Czarnego Lądu można zauważyć również na przykładzie najnowszej kolekcji bielizny Chantelle. Drapieżność, kobiecość, poczucie piękna, to właśnie to co chcemy osiągnąć. Zależy nam na tym, aby każda kobieta mogła udać się w zmysłową podróż w głąb dzikiej Afryki powiedziała Agnieszka Fibich, Dyrektor Handlowy Chantelle. Najnowsza kolekcja wiosna-lato’07 marki Chantelle nawiązuje do panujących aktualnie trendów w modzie mówiła Agnieszka Fibich – linia Africa Wild & Sexy, to przede wszystkim seksowne przezroczystości i uwodzicielskie, śmiałe wzory uwydatniające kobiece kształty. Motywy lamparcich cętek, zostały tu doskonale zestawione z uwodzicielskimi haftami w kolorach hebanu i kości słoniowej. Zaprezentowane w rytm afrykańskich bębnów, przez piękne modelki najnowsze linie Chantelle: Africa Original i Africa Wild & Sexy adresowane są przede wszystkim do wymagających kobiet, które cenią sobie wyrafinowany i nowoczesny styl. Wytworne hafty wyszyte na przezroczystych tiulach przyozdabiają skórę w inspirowane Afryką etniczne wzory, dzięki temu na skórze widoczny jest efekt tatuażu. Linia Africa Original zachwyciła kolorami nawiązującymi do palety barw Czarnego Lądu. Znaleźć można tu kolory: safari, czerni, głębokiego brązu, urzekającego nugatu oraz bieli, toffi i kości słoniowej.

Po gorącym afrykańskim pokazie, zgromadzeni goście zostali zaproszeni do skosztowania wyśmienitych przekąsek inspirowanych Afryką.

Gośćmi specjalnymi podczas egzotycznej podróży z marką Chantelle były ambasadorki marki, aktorki Pani Maria Pakulnis oraz Pani Dominika Ostałowska.

Imprezę poprowadziła przyjaciółka marki Chantelle – Anna Popek, kobieta sukcesu, aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Marka Chantelle znana jest z innowacyjnych projektów wyznaczających często nowe trendy w branży bieliźniarskiej. Łączy w sobie komfort, ponadczasowy styl i „francuski szyk” ubierając kobiety od prawie 130 lat w piękną, dostosowaną do aktualnych trendów w modzie bieliznę. Chantelle jest ekspertem w doborze damskiej bielizny. Firma szczególną wagę przykłada nie tylko do jej atrakcyjnego wyglądu, ale także dba o to by była wyjątkowo wygodna i perfekcyjnie dopasowana, dlatego też swoim klientkom oferuje pomoc w doborze idealnego wzoru.

Zobacz galerie zdjęć kolekcji Africa

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)