POLECAMY

Hit & Kit podczas Złotych Globów 2014

Zobacz naszą subiektywną ocenę
Hit & Kit podczas Złotych Globów 2014 fot. ONS/ kolaż polki.pl

Drogie suknie od znanych projektantów nie zapewniają stylizacyjnego sukcesu. Po pierwsze, gwiazdy czasami "psują" efekt nieodpowiednią fryzurą, makijażem, czy dodatkami. Po drugie, nie oszukujmy się, projektanci, nawet ci najbardziej cenieni, nie zawsze mają dobre pomysły... W efekcie, sporo gwiazdy na Złotych Globach 2014 zaliczyło modowe wpadki.

Na gali pojawiło się też oczywiście mnóstwo pięknych stylizacji gwiazd z długimi sukniami. Nam najbardziej spodobał się look Jennifer Lawrence w białej sukni od Christiana Diora. Suknia z czarnymi wstawkami, które fantastycznie podkreślają biodra i talię jest bardzo stylowa i świetnie pasuje do Jennifer. Aktorka uzupełniła look o mocny makijaż i dużą ilość błyszczących bransoletek, które w takim połączeniu nabrała rockowo - glamowego charakteru. Ona ma swój styl, a to cenimy najbardziej!

Dużo gorzej wyglądała Julia Roberts, choć miała na sobie suknię od Dolce&Gabbana. Suknie duetu zazwyczaj są fantastyczne, jednak ten projekt, z czarną tubą i wystającą spod niej koszulą, wygląda jak żywcem wyjęty z lat 90-tych. Pomijając długość maksi, Julia prezentuje się w tej sukni, jakby szła na rozmowę kwalifikacyjną... 20 lat temu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
hym a mi bardziej podoba się julia, jenifer ta sukienka zsuwa się z piersi i materiał wygląda na kiepskiej jakości
/4 lata temu
moja ocena jest doskonale odwrotna- Julia Roberts wygląda fantastycznie i z klasą. te czarne paseczki u Lawrence- zupełnie zbyteczny dodatek. ale piszę to jako laik- nie oceniam, co jest modne, tylko, co mnie się bardziej podoba.