Zgrana para - Angelina i Brad

Od prawie trzech lat Angelina Jolie i Brad Pitt tworzą najseksowniejszy duet Hollywood. Cały czas pod obstrzałem mediów – wiedzą jednak, jak łagodzić związany z tym stres.
/ 04.04.2008 08:33
Niepokojące wiadomości o ich problemach i anoreksji Angeliny (aktorka tłumaczy swoją chudość właśnie stresem związanym z nagonką mediów) nijak się mają do zdjęć, na których ta dwójka wygląda po prostu zachwycająco.

Zawsze dopasowani, zawsze (stylowo) zgrani. W czasie wielkich imprez ona najchętniej podkreśla swoją urodę klasycznym makijażem (czarny eye-liner, dobrze wytuszowane rzęsy, szminka na ustach). Do tego kreacje o bardzo prostym kroju – seksowne, ale nie wyzywające.

On jest zawsze elegancki, ale na luzie. Widać, że regularnie o siebie dba, nie stroni od kosmetyków. Obydwoje zawsze mają starannie wystylizowane fryzury (nawet jeśli, tak jak u Brada, jest to styl „out of bed”, czyli prosto z łóżka).

Chcesz wyglądać równie olśniewająco? Najważniejszy jest wewnętrzny spokój. Zgodnie z filozofią zen w jego osiągnięciu pomagają zajęcia jogi (najlepiej wieczorem) oraz medytacja. Pomocne są też stosowane przed snem kosmetyki o przyjemnej konsystencji i aromacie, np. kwiatowy żel pod prysznic Johnsona lub czekoladowa maska do ciała Oceanica.

Zadbaj też o włosy, które jesienią potrzebują więcej uwagi. Wewnętrznie (np. z kapsułkami Onozis) i zewnętrznie – stosując kosmetyki chroniące włosy przed uszkodzeniami (polecamy nową serię Dove).