Zegarek jako biżuteria - kilka wskazówek

Zegarek jako biżuteria - kilka wskazówek

Zegarek pełni dziś nie tylko praktyczną funkcję. Stanowi także ozdobę stroju i urody. Wybierając odpowiedni dla siebie musimy dopasować go przede wszystkim do swojego stylu.
/ 31.03.2010 13:20
Zegarek jako biżuteria - kilka wskazówek

Inspiracja Paryżem

Paryż to niekwestionowana stolica mody. To również doskonałe miejsce na poszukiwanie stylowych inspiracji. Z podobnego założenia wyszli projektanci marki Delbana. Słynne paryskie Tygodnie Mody, niesztampowe kompozycje wybitnych projektantów, luksusowe butiki i niebanalny styl uliczny –wszystko to było z pewnością natchnieniem dla twórców kolekcji Delbana Paris. Zegarki, z linii inspirowanej paryską modą, to połączenie ponadczasowej klasyki ze współczesnymi trendami. Eleganckie formy zostały ozdobione bardzo modnymi kryształami Svarowskiego. Kolekcję tę z pewnością docenią wielbicielki klasyki, stawiające także na oryginalność.

Odrobina luksusu

Kobiety uwielbiają kamienie szlachetne, a diamenty w szczególności. Ozdobiony nimi zegarek przypadnie do gustu każdej eleganckiej pani. Niezwykle gustowne zegarki znajdziemy wśród modeli z linii Chic i Ornament marki Doxa. Zegarki z tych kolekcji są dostępne zarówno na bransoletach jak i skórzanych paskach. Okrągłe lub prostokątne koperty zegarków wysadzane są drogocennymi kamieniami. Tarcze niektórych modeli są dodatkowo wykonane z masy perłowej, co z pewnością doceni każda wytworna kobieta.

Więcej niż odrobina luksusu

Dla kobiet, które naprawdę kochają luksus pojawiła się nie lada gratka. Z okazji swoich 120 urodzin marka Doxa przygotowała coś specjalnego. Jest to jubileuszowy model zegarka o wdzięcznej nazwie Château des Monts, pochodzącej od nazwy pałacyku – domu George Ducommun, założyciela marki. Projekt zegarka inspirowany jest klasycznym modelem „Golden Age” z lat dwudziestych XX wieku. Klasyczna duża tarcza powoduje, że to bardzo stylowy dodatek. Bardzo ciekawy jest mechanizm zegarka – sprężyna może być naciągana zarówno ręcznie, jak i automatycznie. Ten zegarek kusi swoją wyjątkowością. Wyprodukowano go po 120 sztuk w dwóch seriach – z jasną i ciemną tarczą. Każdy zegarek oznaczony jest indywidualnym numerem, nadanym według kolejności katalogowej.

  

Na podstawie informacji prasowych.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)