Zabawa w stylu gwiazd

Idealna stylizacja i świetnie dobrane kreacje gwiazdorskich par mogą być inspiracją przy wybieraniu karnawałowych toalet.
/ 09.01.2008 10:21
Czy to miłość do wspólnego stylu zbliża ich do siebie? A może zaczynają wyglądać podobnie pod wpływem miłości?

Z pewnością gwiazdy przykładają wagę do tego, by robić duże wrażenie nie tylko solo, ale i z partnerem. Nie tylko kobiety, ale i hollywoodzcy mężczyźni lubią modę, co widać szczególnie podczas wielkich imprez. Popatrz, jak to robią celebrities i wystylizuj się na sylwestra razem ze swoim chłopakiem!

Na bogato
Ulubiony styl amerykańskich gwiazd R&B ma fanów także w Polsce. Wielbicielką krzykliwego glamouru jest oczywiście Doda Elektroda. Nic jednak nie przebije przepychu, z jakim nosi się słynna para Beyoncé i Jay-Z. Styl ten jest odpowiedni dla par, w których partnerzy lubią w równym stopniu zwracać na siebie uwagę. Mężczyzna nie jest dodatkiem do kobiety, lecz równie wystylizowanym modnisiem. Wystarczy spojrzeć na Jennifer Lopez i Marca Anthony’ego czy seksowną Rose McGowan i reżysera Roberta Rodrigueza. Grunt to błyszczeć!

Ekscentrycznie
Styl najlepszy na prywatkę u znajomych albo na bal przebierańców. Tatuaże, zabawne nakrycia głowy i rockowe akcesoria tworzą zdecydowanie ekscentryczny klimat. Wielbicielami tego stylu są przede wszystkim zblazowane brytyjskie modelki i gwiazdy rocka. Wystarczy wspomnieć takie pary, jak Kate Moss i jej nowego chłopaka – rockmana Jamiego Hince’a czy modelkę Agyness Deyn i Josha Hubbarda (gitarzysta grupy The Paddingtons, model Burberry). Sztandarowym przykładem fanów ekscentrycznej mody są również Amy Winehouse (stylizacja a la femme fatale) i jej mąż Blake (punkowa elegancja). Johnny Depp i jego żona Vanessa Paradis to już weterani buntowniczego stylu glam rock.

Elegancko i szykownie
Idealne rozwiązanie na eleganckie karnawałowe przyjęcie. Fanami tego stylu są pary, w których różnica wieku pomiędzy partnerami jest znaczna. Klasyczna elegancja niweluje wiekową przepaść - dzięki takim ubraniom trudno ocenić wiek partnerów. Dlatego Katie Holmes wybiera zwykle poważne kreacje, np. jedwabne suknie i kryształowe ozdoby. Nie widać, że jej ubrany w klasyczny czarny garnitur mąż jest prawie o 17 lat starszy. Podobna sytuacja zachodzi w przypadku Demi Moore i młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera. Wniosek? Klasyka jest ponadczasowa, a więc odpowiednia dla wszystkich, niezależnie od wieku.