POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Wygraj 1 z 5 modnych zestawów na wiosnę od YES MA'AM

Wygraj modne ciuchy na nowy sezon
WYNIKI KONKURSU: Wygraj 1 z 5 modnych zestawów na wiosnę od YES MA'AM fot. YES MA'AM

Nagrody trafiają: animako; wandila22; szpilka13; halina123; asiammm
Gratulujemy!

Marka YES MA'AM powstała w Warszawie 2 lata temu i od tamtej pory zdobywa coraz większą rzeszę klientek. Kolekcje składają się zazwyczaj z: body, t-shirtów, bluz z długim i krótkim rękawem, spódnic, szortów i spodni dresowych. Wszystko wykonywane jest z rodzimych materiałów. Tak samo produkcja jest w 100% polska.

Hitem marki jest to, że można dowolnie spersonalizować wybrany model odzieży cekinowymi naszywkami, które także produkowane są w Polsce na zamówienie. Na swoich ubraniach możesz wypisać: ulubiony tekst z piosenki, cytat idola, mądrość duchową, hashtag, ksywkę, imię dziecka lub motto życiowe, czyli cokolwiek co sprawi, że poczujesz się dobrze zakładając ten ciuch lub obdarowując nim przyjaciółkę!

Zadanie konkursowe

Zainspirowana kolekcją marki stwórz stylizację lub pokaż nam w kreatywny sposób jak przygotowujesz się do ciepłych dni. Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone!

Nagrody w konkursie

Wyłonimy 5 laureatów! Do wygrania mamy dla Was 5 zestawów doskonałych na wiosnę od marki YES MA'AM.

UWAGA! Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem. Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

YES MA'AM
fot. YES MA'AM

Konkurs trwa w dniach: 6.04.2016 - 19.04.2016

Regulamin konkursu

Więcej modnych hitów na wiosnę:

Eleganckie baleriny na wiosnę Modne buty na wiosnę - przegląd Aktualna obsesja - turkusowe botki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)