Wyprzedaż w Modosfera.com

Jeśli interesujesz się modą i cenisz młodych polskich projektantów, to nie możesz przegapić okazji - Modosfera.com zaprasza na limtowaną wyprzedaż.
/ 14.09.2010 17:17
Jeśli interesujesz się modą i cenisz młodych polskich projektantów, to nie możesz przegapić okazji - Modosfera.com zaprasza na limtowaną wyprzedaż.

Na upolowanie niepowtarzalnych kreacji masz tylko dwa dni, 15-16 września, w ciągu tych dwóch dni możesz liczyć na obniżki aż do 70 procent! Jednym kliknięciem myszy możesz upolować wymarzoną kreację polskich projektantów i młodych niezależnych marek w bardzo mocno obniżonej cenie.
Na limitowaną wyprzedaż zaprasza www.modosfera.com.

Możesz kupić ubrania takich niezależnych polskich marek i projektantów takich jak: Agnieszka Gruszka, Aga Kawala-Surma, Agnieszka Światły, Aga Paul, Babich, Dorota Zielińska, Femini, Green Establishment, Grome Desing, Imunzi, Joanna Hawrot, Kasia Zapała, Maja Kotecka, Milita Nikonorov, Sweet&Deadly Shoes, YY.fashion, Małgorzata Fekiel, Galeria Wtryna.

Zobacz także: Jak kupić idealne dżinsy

Wszystkie klientki przy zakupie powyżej 500 zł otrzymają komplet kosmetyków Yves Rocher.

Zobacz także: Nowy salon i kolekcja marki Aryton

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/17.09.2010 15:40
Wszyscy, którzy nie skorzystali z tej okazji niech żałują! Kupiłam sobie boską, wiązaną na plecach sukienkę z kolekcji pani A. Gruszki w duże kwiaty. Naprawdę boska, tym bardziej, że pasuje nawet do dżinsów :D Za jedyne 70 zł. Naprawdę dobre ceny :)