POLECAMY

Wypożycz sukienkę gwiazdy za 200 zł

Każdy, kto marzył, żeby wypożyczyć sukienkę od Kate Moss, albo jedną z kreacji, w których na czerwonym dywanie pokazała się Scarlett Johansson - w okresie świąt będzie mógł to zrobić.
Wypożycz sukienkę gwiazdy za 200 zł fot. ONS

Marzenie umożliwi spełnić marka Topshop. Najnowszy projekt Topshopa "Dress Me Up" pozwoli klientkom wypożyczać kreacje należące do takich gwiazd jak Kate Moss, Freida Pinto, Scarlett Johansson, Olivia Palermi, Jourdan Dunn, Erin O'Connor, Naomi Campbell, Sophie Dahl, Nicola Roberts, Dita Von Teese, jak również projektantów: Rocharda Nicolla, Zandry Rhodes, Meadhama Kirchoffa, Clementsa Ribeiro, Mariosa Schwaba, Danielli Scutt, Jonathana Saudersa, Christophera Kane'a i Emmy Cook. Wszystkie te designerskie ubrania można wypożyczyć tylko na jeden dzień.

Koszt? 40 funtów.

Dla tych klientek, które po jednym dniu nie będą w stanie rozstać się z kreacją akcja nie kończy się na wypożyczeniu - wszystkie sukienki zostaną na koniec sprzedane podczas charytatywnej aukcji, z której dochód zasili konto Age Concern and Help the Aged - wybranej przez Topshop organizacji charytatywnej.

"Po tak długiej współpracy z Topshopem ani przez moment nie wahałyśmy się, aby oddać nasze sukienki. To taka wspaniała inicjatywa, zwłaszcza w okresie świątecznym. Połączenie tego, że wspieramy Age Concern and Help the Aged, a jednocześnie dajemy komuś szansę na założenie kreacji, na którą normalnie nie mógłby sobie pozwolić - jest fantastyczne" - powiedziała o akcji Emma Cook.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)