POLECAMY

WYNIKI! Wygraj golarkę elektryczną Philips Series 9000 dla swojego faceta

Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie!
WYNIKI! Wygraj golarkę elektryczną Philips Series 9000 dla swojego faceta fot. materiały prasowe Philips
WYNIKI KONKURSU!
  • Aszka7
  • ewik196
  • katrex6
Gratulujemy!

Mężczyźni chcą cieszyć się idealnie gładką skórą, ale zależy im również na tym, aby świetnie wyglądać - to dodaje im pewności siebie. Dzięki golarkom elektrycznym Philips Series 9000 marka zrewolucjonizowała segment golarek elektrycznych w celu zapewnienia idealnego i jak dotąd najbardziej precyzyjnego golenia, nie rezygnując z wygody użytkowania.

Nagrody:

Mamy dla Was 3 golarki elektryczne Philips Series 9000.

Pytanie konkursowe:

Jak według Ciebie powinien wyglądać facet idealny? Dlaczego uważasz, że golarka Philips Series 9000 to najlepszy prezent na Święta dla Twojego mężczyzny? W kilku zdaniach opisz swój ideał faceta, a my wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy nowoczesnymi golarkami elektrycznymi Philips Series 9000.

Konkurs trwa od 5 do 19 listopada.Aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.
 
Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

Poznaj golarkę Philips Series 9000

 

Aby usunąć włoski z trudno dostępnych miejsc, szczególnie tam, gdzie rosną one w różnych kierunkach, mężczyźni często muszą golić to samo miejsce na twarzy lub szyi kilka razy, co zwiększa wrażliwość skóry, powoduje podrażnienia i w efekcie wywołuje frustrację. Golarka elektryczna Philips Series 9000 wyposażona jest w technologię ContourDetect, która rozpoznaje każdy kształt twarzy i dopasowuje się do niego na 8 różnych sposobów, zapewniając mężczyznom bardzo precyzyjne efekty golenia. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu*

75 lat doświadczenia w opracowywaniu nowych technologii, które całkowicie zmieniły podejście mężczyzn do golenia, pozwoliło na stworzenie serii 9000 - jak dotąd najbardziej zaawansowanych golarek elektrycznych w ofercie Philips.
 

Dodatkowe innowacje:

  • Golarka Philips Series 9000 wyposażona jest w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które skutecznie wyłapują i usuwają włoski.
  • Za jednym dotknięciem przycisku unikalny system SmartClean czyści, suszy, ładuje i konserwuje golarkę Philips Series 9000, dzięki czemu produkt działa za każdym razem tak samo, jak przy pierwszym użyciu.
  • Dzięki personalizacji ustawień, mężczyźni mogą dostosować golarkę do typu skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi.
  • Dzięki ContourDetect - autorskiej technologii marki Philips, głowice golarki Philips Series 9000 poruszają się w ośmiu różnych kierunkach, tak aby wykryć kształt twarzy i dostosować się do niego. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu*.
 
*w porównaniu z modelami Philips SensoTouch


 
Więcej informacji znajdziesz na www.philips.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/3 lata temu
Facet idealny to wysoki, pięknie pachnący, przystojny brunet, z zadbanymi dłońmi i dwudniowym zarostem. Wypisz wymaluj mój facet. Dlaczego golarka Philips Series 9000 to prezent dla niego? A dla kogóż ma być jak nie dla ideału ??? I cieszyłby się jak dziecko...
/3 lata temu
Idealny facet to taki ktory sprawia ze kazda kobieta moze poczoc sie wyjątkowo przy nim nie zaleznie od wieku figury i wogole. Moj facet jest idealny wysoki dobrze zbudowany a przepieknym bujnym zaroscie. Golarka elektryczna Philips Series 9000 pozwoli mu na latwiejsze idealniejsze golenie kazdego ranka. bedzie idalnym prezentem na niebawem oczekiwane urodziny
/3 lata temu
idealany, facet, to ten, który, sprawia, ze kobieta,. cauje, się, przy, nim, pięknie, i swobodnie, i bezpiecznie, goalrka, phlipis, będzie, wymaroznym, preznetem, dla ukochanego, ponieważ, dzięki, temu, oboje, tej,gawizdki, bedzimy,mogli, poczuc, się idealnie
POKAŻ KOMENTARZE (9)