POLECAMY

Jennifer Lopez zaliczyła wpadkę!

Ciemne usta, róż i zbyt mocno podkreślone brwi to przepis na katastrofę. Tym razem do Jennifer Lopez przesadziła z makijażem...
Jennifer Lopez zaliczyła wpadkę! fot. FREE
Jennifer Lopez przesadziła z makijażem i zaliczyła wpadkę. Źle dobrany odcień błyszczącej pomadki w płynie, zbyt ciemne brwi i policzki podkreślone różem to piorunująca mieszanka! Taki makijaż dodał piosenkarce lat.

Przede wszystkim Jennifer Lopez powinna zdecydować się na jeden mocny akcent. Przy tak mocnych, ciemnych kolorach zestawionych razem, twarz wygląda na zmalowaną. Ponadto ciemna szminka ma zły odcień dla jej oliwkowej karnacji. Jennifer o wiele lepiej wyglądałaby w czekoladowym, a nie... buraczkowym, kolorze. Piosenkarka nie powinna też wybierać kosmetyków z połyskiem. Ciemne pomadki lepiej prezentują się na ustach, gdy są matowe.

Przy ciemnym makijażu ust należy uważać z pozostałymi kosmetykami. Najlepiej zrezygnować z różu i bardzo subtelnie podkreślić brwi. Usta pomalowane na ciemno powinny być jedynym mocnym elementem makijażu.

Jennifer Lopez nie wzięła pod uwagę jeszcze kilku rzeczy. Mocny makijaż ust wygląda najlepiej w towarzystwie związanych, a nie rozpuszczonych włosów - fryzura powinna być tutaj jedynie tłem. Dodatkowo piosenkarka powinna była także przemyśleć kwestię stroju. Tak wyrazisty makijaż nie pasuje do jasnych kolorów. Co innego, gdyby Jennifer wybrała tak modną w tym sezonie czerń.

A jak Wam się podoba jej makijaż?


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
Moim zdaniem, taki kolor szminki (i owszem, matowy!) pasowałby przede wszystkim do jasnej karnacji jak np. u większości ivory-blondynek. Jeśli chciała podkreślić swoją południową urodę, to może lepiej byłoby wybrać czerwień jak Salma Hayek. Zauważmy też, że Salma właśnie często nosi upięte włosy, co nadaje kobiecie klasycznego wglądu. Osobiście też upinam włosy do mocniejszych szminek, jeśli już chcę wyglądać poważniej... Ale... Może ja się nie znam. ;)
/5 lat temu
uwielbiam ją ale przesadziła hi hi!
/5 lat temu
czerwona, czy ciemna szminka wyglada dobrze tylko na trójkątnej i młodej twarzy, bo inaczej kieruje uwagę ku dołowi twarzy, a więc odwróconemu już niekiedy trójkątowi z powodu starości i opadającego owalu twarzy, by nie powstała szeroka krowa z twarzy nalezy usta zostawić jasne