Wojas - producent obuwia

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i oryginalnego wzornictwa marka obuwia WOJAS kojarzona jest na rynku polskim i zagranicznym z wysokiej jakości produktem.
/ 20.09.2007 15:02
Firma "WOJAS" istnieje na rynku obuwniczym od 1990 r. W pierwszych latach działalności zatrudniała kilkanaście osób i produkowała kilkadziesiąt tysięcy par obuwia rocznie. W ciągu 17 lat przekształciła się w duże przedsiębiorstwo z 580 pracownikami i produkcją ponad 535 tys. par rocznie.

Obecnie firma Wojas jest Spółką Akcyjną należącą do najlepiej prosperujących przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie dawnych Nowotarskich Zakładów Przemysłu Skórzanego "PODHALE". Cechami, które umieściły ją na tak wysokiej pozycji są duża dynamika rozwoju i elastyczność umożliwiająca szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku.

Firma oferuje obuwie damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce oraz ochronne i robocze. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i oryginalnego wzornictwa marka obuwia WOJAS kojarzona jest na rynku polskim i zagranicznym (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Rosja, Litwa, Niemcy, Francja) z wysokiej jakości produktem.

Wojas S.A. jest jednym z największych i liczących się producentów obuwia w kraju. Posiada cztery systemy montażu obuwia: flexiblowy, klejony, overflex i rzadko stosowany przez krajowe przedsiębiorstwa - system pasowy. Skomplikowany i trudny pasowy system montażu w efekcie gwarantuje większą wytrzymałość i trwałość obuwia, a firmie zapewnia przewagę technologiczną nad konkurencją. Ze względu na właściwości największymi odbiorcami obuwia pasowego są służby ochrony. Firma jest także producentem obuwia z wodoodporną membraną SYMPATEX.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/03.04.2008 23:28
Coś mi się nawet kojarzy ta marka... to taka bardziej premium, jak ecco tak? Ktoś zna te buty i może coś powiedzieć na ich temat?
/04.04.2008 23:04
Tzn powiem ci tak - sa to podobno dobre buty, ale jak wstapilem kiedys do sklepu z zona, to ani ona ani ja nie znalezlismy nic co by sie nam podobalo. I pod tym wzgledem wole ecco - tam sa dobre buty, ale przy tym ladne.
/28.04.2011 21:36
CZĘSTO KUPUJE OBUWIE FIRMY WOJAS I OD DŁUŻSZEGO CZASU MAM POWAŻNE PROBLEMY.BUTY PO DWÓCH TYGODNIACH SIĘ ROZKLEJAJĄ NAPRAWA JEST OKROPNEJ JAKOŚCI I TRWA MIESIĄCAMI.SZCZERZE ODRADZAM!
POKAŻ KOMENTARZE (4)