POLECAMY

Wkrótce otwarcie największego w Polsce salonu Marks & Spencer!

15 października br. odbędzie się otwarcie największego w Polsce sklepu Marks & Spencer. Nowy salon popularnej na całym świecie sieciówki zajmie przestrzeń ponad 3000 mkw i będzie zlokalizowany na 3 poziomach D.T. Wars&Sawa, handlowego kompleksu przy ul. Marszałkowskiej 104/122 w Warszawie.
Wkrótce otwarcie największego w Polsce salonu Marks & Spencer!

Koncepcja i oferta nowo otwartego salonu będzie oddawać klimat największych sklepów marki w Londynie, Dubaju czy Pradze. W największym polskim Marks&Spencer nie zabraknie działu z modą dla kobiet, zarówno miłośniczek klasyki, jak i niepokornych indywidualistek-wielbicielek linii Limited Collection, sekcji bielizny, która jest wizytówką każdego salonu marki, ubrań i obuwia dla mężczyzn oraz działu z kolekcją dziecięcą i zabawkami. Na szczególną uwagę warszawiaków będą też zasługiwały delikatesy spożywcze z pierwszą w Polsce piekarnią, dział home i gift shop, w którym znajdą się oryginalne upominki, pachnące zestawy kosmetyków oraz dekoracje świąteczne.

Otwarcie największego w Polsce Marks&Spencer odbędzie się w najbliższy piątek, 15 października, o godz. 9.00. Zostanie ono wsparte działaniami ambientowymi
w mieście, które odbędą się w czwartek 14 października i w dniu otwarcia. Hostessy Marks&Spencer będą wręczały warszawiakom kupony rabatowe oferujące 20 zł zniżki przy zakupach za co najmniej 100 zł. Dodatkowo pierwszych 500 klientów nowego salonu otrzyma wyjątkowe prezenty.

Święto zakupów w stylu Marks&Spencer zakończy się o godz. 21.00, by rozpocząć się na dobre w sobotę 16 października o godz. 9.00.

Sklep przy ulicy Marszałkowskiej będzie czynny w godzinach: 09.00-21.00 (poniedziałek - sobota) i 10.00-20.00 (niedziela).

Zobacz także: Charmsy - czyli jak zrobić biżuteryjny zestaw

Sieć Marks&Spencer swój pierwszy sklep w Polsce otworzyła  przy ul. Złotej w Warszawie w 1999 roku. Nowo otwierający się salon w kompleksie D.T. Wars & Sawa będzie 15. lokalem sieci w naszym kraju.

Zobacz także: Modna spódnica - jaką wybrać?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)