Wiosenne torby

Jaką torbę kupić? – to najważniejsze pytanie każdego sezonu. Małą czy dużą, we wzorki, a może całkiem gładką, praktyczną czy oryginalną?
/ 16.03.2007 14:55
Jaką torbę kupić? – to najważniejsze pytanie każdego sezonu. Małą czy dużą, we wzorki, a może całkiem gładką, praktyczną czy oryginalną? Przedstawiamy nasze propozycje wiosennych toreb. Czy uda Ci się wybrać tylko jedną?
Fot: Medium

Złoto
Absolutne hity pret-a-porter: małe, biżuteryjne cacuszko lub wielki złoty worek. Ich zakup od razu zapewnia Ci miejsce w szrankach najmodniejszych z modniś.


VALENTINO


VALENTINO


Kolorowa
Najlepiej mała, pudełkowa. Koniecznie w mocnym, wyzywającym kolorze. Na małej powierzchni kolor jest mniej agresywny, ale dopiero na dużej (np. miniwalizce) widać jego modową siłę.


KENZO


KEZNOKEZNO


Koszyk
Najmodniej w rozmiarze XXL. Plecione cudo w niczym nie przypomina plażowej torby. Elegancki i szykowny, świetnie pasuje do stylu retro.

DIANA VON FURSTENBERG


We wzorki
Agresywne, kontrastowe desenie na małych i dużych torebkach to ulubiony motyw wszystkich niepraktycznych pań. Uwaga! Nie musi pasować do reszty stroju!
DIANA VON FURSTENBERG


Z frędzlami
Prosto z garderoby naszych babć. Eleganckie, ale wcale nie wieczorowe, absolutnie nie pasują do stylu kowbojskiego. Za to świetnie uzupełniają kobiece, klasyczne stylizacje.

PRADA
PRADAPRADA