POLECAMY

Wiemy kogo wystylizuje Gok-Wan

Poznajcie Agatę i Jolantę to one zostały wybrane do metamorfozy Goka Wana, poznaj je bliżej!
Wiemy kogo wystylizuje Gok-Wan fot. serwis prasowy
Już w najbliższy weekend po raz pierwszy odwiedzi Polskę Gok Wan – stylista kobiet, projektant mody i prezenter telewizyjny. 29 i 30 października przyjedzie do Łodzi na zaproszenie Centrum Handlowego Port Łódź i podda metamorfozie zwyciężczynie konkursu „Gok Wan czeka na Ciebie!”.

Pierwsza z nich, pani Agata, do konkursu zgłosiła się by odzyskać dawną renomę dobrze ubranej i zadbanej kobiety, świadomej swej wartości. Pani Agata 4 lata temu urodziła córeczkę.
Od tego czasu gdzieś zagubiła się we mnie chęć dobrego wyglądu i zainteresowanie modą. Dziś co rusz zaliczam modowe wpadki - Chciałabym nie obawiać się upływającego czasu i odnaleźć styl w którym będę się dobrze czuła.
mówi pani Agata Balińska, 44- letnia mieszkanka Pabianic.

Na zmianę wizerunku może liczyć także Pani Jolanta, druga zwyciężczyni konkursu, która ma problem ze znalezieniem modnych ubrań w odpowiednim dla niej rozmiarze. Chcę się czuć i wyglądając młodo oraz seksownie. Chociaż raz w życiu mam szansę zostać księżniczką i zaskoczyć mojego księcia i dzieciaki.
mówi Pani Jolanta Krasińska, 31- letnia mieszkanka Szczercowa.

Już w najbliższy weekend zobaczymy, jakie stylizacje wyczaruje Gok Wan i przekonamy się czy marzenia Pani Agaty i Jolanty spełnią się. Oto one:

Agata Balińska

Jolanta Krasińska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)