POLECAMY

MODOgram Polki.pl - nowości tygodnia

Sprawdźcie, co w trawie piszczy
MODOgram Polki.pl - nowości tygodnia fot. FREE Imax/Tree

Przed wami najnowsze hity ze świata mody. Nowe kolaboracje, okładki z polskimi modelkami i rodzime akcenty w najnowszych kampaniach reklamowych. Sprawdźcie, co w modowej trawie piszczy.1. Anja Rubik i okładki Vogue

Anja Rubik dla Vogue

Anja Rubik jest niezawodna! Wielkia gwiazda światowego modellingu została gwiazdą lipcowej okładki Vogue Portugal, gdzie wystąpiła  w srebrnej kreacji. Jednak już teraz możemy podziwiać ją na okładce sierpniowej okładki niemieckiego wydania tego magazynu. Jest szał!

2. Karl Lagerfeld x Melissa

Karl Lagerfeld x Melissa

Mistrz ponownie zaprojektował dla Melissy! Karl Lagerfeld jest niekwestionowaną ikoną w świecie mody. W swojej kolekcji dla Melissy - kultowej marki słynącej z gumowych butów z Brazylii, projektant beztrosko bawi się konwencjami 
i obowiązującymi trendami. Kolekcja dostępna jest również w Polsce!

3. Anja i jesienne kolekcje

Anja Rubik

Anja Rubik zachwyca nie tylko na okładkach najnowszych wydań Vogue! Gwiazda po raz kolejny została twarzą wielkich domów mody. Jesienią i zimą 2014/2015 jej twarz będzie reklamować m.in. dom mody Gucci (po lewej), oraz Anthony'ego Vaccarello. Gratulacje!

4. Małgosia Bela dla Escady

Małgosia Bela - Escada

Małgosia Bela również nie zawodzi. Sędziwa i wciąż niesamowicie piękna gwiazda światowej mody została twarzą najnowszej kolekcji Escady. Jak widać słowiańska uroda jest wciąż na topie!

5. Maja Salamon pnie się na szczyt

Maja Salamon dla Hugo Boss

Młoda modelka, którą niedawno przesłuchiwałyśmy została właśnie twarzą jesienno-zimowej kampanii niemieckiego domu mody Hugo Boss. Piękna blondynka z Warszawy to nasz kolejny powód do dumy. Gratulujemy!

Więcej wieści ze świata mody:


polkipl twitter polkipl pinterest polkipl instagram polkipl google plus polkipl facebook polkipl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)