POLECAMY

Wella pod lupą, czyli Polki.pl testują! #3 Asia

Kolejna seria przetestowana!
Wella pod lupą, czyli Polki.pl testują! #3 Asia fot. materiały prasowe

Tym razem ja miałam przyjemność testować produkty Wella. Wypróbowałam dwie linie, Wella Pro Series Volume i Wellaflex 2-dniowa objętość. Czy udało się wreszcie nadać objętości moim włosom?

Moje włosy są...

Mam długie włosy, które są przyklapnięte i oporne na jakąkolwiek stylizację. Moje włosy są cienkie, ale ciężkie i jest ich nawet sporo, dlatego dobija mnie, że nie mogę ich nigdy ułożyć tak jakbym o tym marzyła.

Czego oczekuję od kosmetyków?
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w ciągu mojego dotychczasowego życia przetestowałam dziesiątki, jeśli nie setki produktów do włosów, z których w większości nie byłam zadowolona. A moje oczekiwania są wygórowane, a nawet absurdalne. Od szamponu oczekuje, że włosy będą lśniące, gładkie i odbite od nasady. Od stylizacji zaś tego, że ułożą mi włosy w wymarzony sposób, pozostawiając je naturalnymi...

Co sądzę o kosmetykach Wella?
Muszę przyznać, że produkty Wella miło mnie zaskoczyły. Szampon i odżywka z linii Volume pozostawia moje włosy puszystymi i pachnącymi. A do tego sprawiają wrażenie większej objętości. Jednak moim niezaprzeczalnym faworytem jest spray Wellaffex 2-dniowa objętość. Nakładam go na wilgotne włosy i ugniatam je rękami. Nieważne, czy je susze, czy schną same, produkt sprawia, że moje włosy są pofalowane i wyglądają jakby było ich znacznie więcej.
Tagi: Wella
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)