POLECAMY

Wella pod lupą, czyli Polki.pl testują! #6 Marta

Dowiedz się, co myśli o linii Wella Pro Series Shine i Wellaflex Sensitive
Wella pod lupą, czyli Polki.pl testują! #6 Marta

Nasza redakcja to miks najróżniejszych charakterów, typów urody i figury. To samo tyczy się włosów, dlatego przez najbliższe tygodnie redakcja Polki.pl będzie testować na własnych włosach kosmetyki Wella Pro Series i Wellaflex.

Jako pierwsza swoje wrażenia po stosowaniu kosmetyków Wella Pro Series Shine i Wellaflex Sensitive przedstawia Marta Wilczkowska, redaktorka działu Zdrowie.

Moje włosy są...

Mam proste, bardzo ciemne włosy, które na szczęście nie sprawiają mi wielu problemów w codziennej pielęgnacji. Niestety, mają jedną wadę - absolutnie nie poddają się żadnej stylizacji! Szukam więc kosmetyków, które zapewnią moim włosom to co lubię najbardziej - blask i trwałość układanej fryzury. - zdradziła mi Marta.

Czego oczekuję od kosmetyków?

Lubię, kiedy moje włosy mają zdrowy, naturalny blask. Dlatego przede wszystkim zwracam uwagę na te kosmetyki, które pomogą moim włosom lśnić :) Co jeszcze? Bardzo cenię sobie trwałość stylizacji. Dlatego na co dzień używam pianki i lakieru do włosów, dzięki którym ułożona rano fryzura będzie wyglądała równie dobrze przez cały dzień.

Co sądzę o kosmetykach Wella?

W kosmetykach do pielęgnacji włosów Wella Pro Series Shine urzekł mnie przede wszystkim zapach. Delikatna, przyjemna woń towarzyszyła mi jeszcze długo po umyciu włosów. Jestem też bardzo zadowolona z obiecanego efektu - włosy są lśniące i zdrowe, a po stylizacji Wellaflex Sensitive również puszyste i gładkie. Zdecydowanie jestem na tak!
Tagi: Wella
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)