Wąsy w modzie - hit czy kit?

Wąsy - do niedawna synonim złego smaku i obciachowej mody a'la lata '90 - wróciły do łask. Lecz tym razem zamiast na męskich twarzach, brylują w garderobie i dodatkach. Jak wam się podoba "wąsaty" trend?

Wąsy - do niedawna synonim złego smaku i obciachowej mody a'la lata '90. - wróciły do łask. Lecz tym razem zamiast na męskich twarzach, brylują w garderobie i dodatkach. Jak wam się podoba "wąsaty" trend?

Moda na wąsy - hit czy kit?

Fot. Asos, Top Secret

Motyw wąsów to trend z mody ulicznej i blogów modowych, który być możne wielu kojarzy się z subkulturą hipsterów, lecz już coraz częściej zaczyna pojawiać się nawet w asortymentach popularnych sieciówek. Hitem są nadruki z klasycznymi, wywyniętymi ku górze wąsami! Ten zabawny akcent znajdziecie przede wszystkim na koszulkach, bluzach czy dodatkach, a także na biżuterii. To coś w sam raz dla wiebicielek mody z poczuciem humoru, które lubią ubarwić swoje stylizacje młodzieżowym, zabawnym akcentem. Jeśli ten mikrotrend przypadł wam do gustu, możecie zajrzeć do oferty takich marek jak Asos, Cropp, River Island czy Top Secret.

Moda na wąsy - hit czy kit?

Fot. Asos, Cropp

Moda na wąsy - hit czy kit?

Fot. Cropp

Moda na wąsy - hit czy kit?

Fot. Asos

Wąsy w modzie - hit czy kit?

Naszyjnik, Pierścionki, Zegarek - Asos, Torba - Cropp

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
to jest czysty HIT :O
/6 lat temu
Śmieszne to, ale jednak raczej kit.;)
/6 lat temu
Raczej kit.