Warsaw Fashion Weekend - Edycja Włoska

Warsaw Fashion Weekend już po raz czwarty odbędzie się w Warszawie. W tegorocznej edycji będzie można zobaczyć pokazy wybitnych włoskich projektantów. Soho Factory przy ulicy Mińskiej będzie gospodarzem najmodniejszego weekendu w Polsce, który zacznie się 5 kwietnia i potrwa aż trzy dni!

Celem, który przyświeca Warsaw Fashion Weekend jest angażowanie zagranicznych projektantów. Do tej pory goście pochodzili z Niemiec, Hiszpanii i Szwecji, w tym roku zaproszeni zostali wybitni, włoscy projektanci, których kolekcje można było podziwiać między innymi na Milan Fashion Week.

Zobacz też: Warsaw Fashion Weekend po raz czwarty!

Roberto Fragata, Santo Salvadore Spada, Mauro Gasperi , Francesca Liberatore, Marka Avaro Figlio, Lucia Russo, Liu Jo, Carol Nemoto to tegoroczne gwiazdy zagraniczne. Oprócz pokazów kolekcji wszystkie prezentowane produkty będą dostępne w Designer Sample Sale w atrakcyjnych cenach, obniżonych z okazji Warsaw Fashion Weekend nawet o 70 procent!

Zobacz też: Silesia Fashion Look - relacja

Natalia Kukulska i Viola Śpiechowicz /fot. Materiały prasowe

Polskę będzie reprezentowała Natalia Jaroszewska, Natasha Pavluchenko oraz Viola Śpiechowicz, która zaprezentuje nową kolekcję, opierającą się na naturalnych tkaninach i oryginalnych krojach. O muzykę zadba Natalia Kukulska - wieloletnia przyjaciółka projektantki.

Zobacz też: Półfinaliści 5. edycji Fashion Designer Awards wyłonieni