POLECAMY

W stylu dzieci kwiatów

Nowoczesna hippiska stawia na eklektyzm. Koronka plus kwiaty plus rozwiane blond włosy? Czemu nie!
W stylu dzieci kwiatów fot. <a href="http://www.bew.com.pl" target=_blank">BE&W</a>
Jeśli jeszcze nie wiesz, na czym polega styl hippie, czas to szybko nadrobić. Główną inspiracją są lata 70. i moda dzieci kwiatów.

Hippisi, bo o nich mowa, nosili kolorowe tuniki, dzwony, etniczną biżuterię. Czasami dorzucali gadżety w klimacie country (indiańskie kamizelki, skórzane torby z frędzlami). Każda szanująca się hippiska miała długie włosy i nosiła duże okulary muchy. Dziś tej mody nie traktujemy już tak  dosłownie.

Kwintesencja stylu neohippie to spodnie dzwony, wzorzysta tunika i kolorowa chusta. Do tego odpowiednie dodatki - skórzana torebka na pasku, buty na koturnie i duże zabawne okulary. Czasami tylko takie dodatki wystarczą, by przeobrazić zwykłą stylizację w coś ekstra.

Natomiast hippisowska biżuteria musi być wykonana z naturalnych materiałów. Sznurek, muszelki, szklane koraliki, pestki. Szlachetności mogą dodać etniczne koraliki ze srebra.


Wolisz nosić dzwony czy rurki?


A może wolisz kwieciste sukienki i tuniki?
Tagi: 2012
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 lat temu
uwielbiam ten styl, zawsze i wszędzie jestem mu wierna i zostanę. Nie ulegam trendom mody, ale zawsze nogawki szerokie, kwiaciaste bluzki , to co poprostu kocham
/10 lat temu
kocham ten styl :)