modelki, spodnie, koszulki fot. FREE

W poszukiwaniu dżinsów doskonałych

Poszukiwania perfekcyjnie dopasowanych i idealnie leżących dżinsów spędzają sen z powiek kobietom na całym świecie!
/ 23.08.2010 13:30
modelki, spodnie, koszulki fot. FREE
Mało komu udaje się znaleźć idealnie dopasowane dżinsy. Jest to jedno z najbardziej pracochłonnych i ambitnych modowych zadań. Dobrze dopasowane do sylwetki dżinsy to podstawa każdej kobiecej garderoby, ale shopping w ich poszukiwaniu można przyrównać tylko do wyprawy po świętego Graala.

Niektóre kobiety zdobywają się nawet na stwierdzenie, że znalezienie wymarzonych dżinsów jest bardziej bolesne i uciążliwe niż depilacja á la „brazylijski wosk”. Aż 87% kobiet marzy o tym, aby w końcu znaleźć dżinsy, które będą pasowały do ich sylwetek o wiele lepiej niż te, które obecnie mają w swoich szafach. Kobiety powoli tracą nadzieję, że dżinsy nieodstające i niemarszczące się, pasujące do damskiej figury w ogóle istnieją.

Każda kobieta w swoim życiu z pewnością przymierzyła około setki różnych modeli spodni, zaczynając od mega obcisłych rurek, poprzez luźne, a kończąc na prostych klasycznych fasonach, z nadzieją, że odpowiednie spodnie wydłużą nogi, podniosą pupę, wysmuklą biodra i podkreślą talię. Wszystkie próby kończyły się jednak rozczarowaniem. Problem jest na tyle poważny, że wiele kobiet uważa, że idealne dżinsy w ogóle nie istnieją.

Styliści spieszą z pomocą i doradzają odpowiednie fasony przy braku talii, zbyt obfitej pupie, czy za krótkich nogach. Rzadko jednak zdarza się, że kobietę nęka tylko jeden figurowy problem. A co robić gdy poszczególne mankamenty sylwetki wzajemnie wykluczają dobranie dobrych dżinsów! Z reguły sfrustrowane i złe wybieramy parę, która chwilowo wydaje się nam najlepsza, by po krótkim czasie dostrzec, że to jeszcze nie jest to. I za krótki czas wielkie poszukiwania dżinsów zaczynają się od nowa! A wy znacie ten ból?