POLECAMY

W co się ubrać na ślub

Jeśli nie masz pomysłu lub nie wiesz, jak się ubrać na ślub przyjaciół, zawsze możesz skorzystać z porady naszego profesjonalnego stylisty
W co się ubrać na ślub fot. ONS
„Dla państwa młodych ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wyjątkowość chwili chcą podkreślić m.in. wyszukanym, starannie dobranym strojem. Z tych samych powodów osoby biorące udział w ceremonii powinny ubrać się elegancko. Najważniejsze, aby ich strój był stosowny do okazji. Przestrzeganie dress codu jest absolutnie niezbędne, aby okazać szacunek młodej parze” – przekonuje stylista Grzegorz Bloch.

W co się ubrać na ślub?

* Dobierz kolor stroju.Do dyspozycji masz pełną paletę barw, w tym również czerń, która przez lata wydawała się niestosowana na ceremonie ślubne. Jedyny wyjątek stanowi biel i jej odcienie. Są one zarezerwowane dla panny młodej.

* Uważaj na wzorzyste tkaniny.
Duże wzory, np. kwiaty, zawsze przyciągają spojrzenia. Niestety zwracają uwagę także na mankamenty figury (zwykle dodają kilka centymetrów). Jednolite kolory wyeliminują te problemy.

* Postaw na klasykę. Zwłaszcza jeśli chodzi o fason sukienki. W prostej, koktajlowej sukni będziesz wyglądać elegancko, a zarazem poczujesz się swobodnie.

* Unikaj kompletów.
Nie tylko w przypadku butów i torebki (nie muszą być koniecznie w tym samym kolorze), błędem jest także dopasowywanie stroju do ubioru partnera. Tak skompletowane stroje nie wyglądają modnie, ale groteskowo. Strój powinien podkreślać twoją osobowość, więc pozostaw sobie więcej swobody.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Czysta prawda:) Kasia wyglada kwitnaco;-)