POLECAMY

Magazyn Viva!Moda ma już 13. lat!

Co specjalnego przygotowano z tej okazji?
Magazyn Viva!Moda ma już 13. lat! fot. kolaż polki.pl
13. urodziny magazyn Viva!Moda świętował w gronie czołowych gwiazd świata mody. Byli m.in. zjawiskowa Anja Rubik, Paulina Krupińska, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Karolina Malinowska i wielu innych.

Z tej okazj polscy projektanci przygotowali oryginalne etui na magazyn. Wśród projektów znalazły się prace Gosi Baczyńskiej, Ani Kuczyńskiej, Agnieszki Maciejak, Justyny Chrabelskiej, Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego, Krystofa Stróżyny, Macieja Zienia, MMC, Lidii Kality, domu mody La Mania, Łukasza Jemioła, duetów Paprocki & Brzozowski, Hector & Karger oraz BohoBoco.


Podczas imprezy zostało również zaprezentowane najnowsze wydanie Viva!Moda. Na okładce zimowego numeru pozuje Lily McMenamy, córka legendarnej supermodelki Kristen McMenamy, która od kilku miesięcy szokuje świat mody swoją niekonwencjonalną urodą. Ogromne usta, wystające zęby, duży nos i lekko wyłupiaste oczy idealnie wpisują się w nowy trend na „dziwne” i „niekomercyjne” twarze. Mimo, że debiutowała zaledwie rok temu, dziś jest twarzą kontrowersyjnej kampanii Marca Jacobsa na sezon jesień-zima 2013/14, chodzi w pokazach Saint Laurent, Chanel i Louis Vuitton i pracuje z najlepszymi fotografami na świecie, m.in Peterem Lindberghiem, Jurgenem Tellerem czy Jean Baptist Mondino.
O tym czy boi się rywalizacji z matką, dlaczego chce być utożsamiana z innością, i jak spisała się przed obiektywem Marcina Tyszki, dowiecie się już 28 listopada.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)