POLECAMY

Vintage Fashion Show w Salonie Living Concept we Wrocławiu

W styczniu mieliśmy okazję uczestniczyć w Karnawałowym Vintage Fashion Show organizowanym przez Garderoba Vintage we Wrocławiu. Tak jak zapowiadaliśmy to nie pierwsza i nie ostatnia tego typu impreza. Długo nie trzeba było czekać. Już 12 marca w Salonie Living Concept we Wrocławiu odbędzie się kolejny Vintage Fashion Show.

W styczniu mieliśmy okazję uczestniczyć w Karnawałowym Vintage Fashion Show organizowanym przez Garderoba Vintage we Wrocławiu. Tak jak zapowiadaliśmy to nie pierwsza i nie ostatnia tego typu impreza. Długo nie trzeba było czekać. Już 12 marca w Salonie Living Concept we Wrocławiu odbędzie się kolejny Vintage Fashion Show. Tym razem swoje autorskie kolekcje zaprezentują Sebastian Kubiak, Ewa Tlałka oraz Garderoba Vintage. Nie zabraknie również pokazów FlamencoMaquia czy koncertu tria Porowski, Kasiukiewicz i Jeżewski. Wśród gości pokazu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody! 

Garderoba Vintage to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To sklep inny niż wszystkie. Tam każdy ciuch jest indywidualnie dobrany, jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny. Założycielki Garderoba Vintage są jak same o sobie mówią w gorącej wodzie kąpane i szybko wprowadzają słowa w czyny. Ciągle dzieje się coś nowego a Garderoba zaskakuje nas nowymi pomysłami, dlatego też nie możecie przegapić kolejnego pokazu. Aby zdobyć zaproszenia wystarczy napisać na adres garderoba.butik@gmail.com lub dzwoniąc pod numer: (071) 341-80-77

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)