POLECAMY

Victoria Beckham - wizjonerka fryzjerskich trendów

Jej styl jest kopiowany przez miliony kobiet na całym świecie. Teraz Victoria postanowiła nieco złagodzić swój wizerunek.
Victoria Beckham - wizjonerka fryzjerskich trendów fot. ONS

Victoria Beckham jest nie tylko ikoną stylu i projektantką mody, ale też nieomylną orędowniczką przyszłych trendów fryzjerskich. Od asymetrycznego boba po chłopięce, mocno postrzępione stylizacje, które inspirują innych do odważnych fryzjerskich przemian. Ostatnio żona piłkarza zaprezentowała nową, delikatną i kobiecą stylizację, której sprawcą jest zaufana fryzjerka Victorii, Jessica Galvan.

"Stawiamy na dłuższe włosy. Cały czas utrzymujemy jej fryzurę na poziomie krótkich włosów. - zapowiada Jessica Galvan. "Teraz jej włosy są w fazie wzrostu i możemy z nimi zrobić o wiele więcej. Jeszcze nie wiem dokładnie jak będzie wyglądał efekt końcowy, ale na pewno ostateczna długość włosów będzie do ramion. " - dodaje stylistka.

Victorii obce były delikatne, kobiece fale. To zauważyła również jej stylistka: "Victoria przyszła do salonu i powiedziała mi, że chce spróbować czegoś nowego. To wszystko, co powiedziała. Zawsze daje mi wolną rękę w tworzeniu czegoś nowego" - opowiada stylistka. Kiedy Jessica Galvan pomyślała o zmianie fryzury gwiazdy, od razu przyszły jej do głowy fale.

I w ten oto sposób, za sprawą fryzury, wizerunek Victorii stał się bardziej subtelny i kobiecy.

(PAP Life)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)