POLECAMY

Kolejna gwiazda krytykuje! Na jaką markę jest taka nagonka?

Tego się nie spodziewałyśmy!
Kolejna gwiazda krytykuje! Na jaką markę jest taka nagonka? fot. FREE Imax/Tree

Niedawno pisałyśmy o marce Vetements, która wypuściła do sprzedaży t-shirt z logo DHL. Koszulka w kolorze żółtym do złudzenia przypomina tą, którą pracownicy tej międzynarodowej formy noszą na co dzień. Z tą różnicą, że model z metką Vetements kosztuje, bagatela, ok. 1000 złotych. T-shirt spotkał się z ogromną burzą w Internecie i nawet znana artystka Lorde skrytykowała go w swoim wpisie na Twitterze.

Kolejna burza wokół projektów Vetements

Teraz przyszedł czas na kolejną aferę. Niemiecka marka postanowiła wypuścić na rynek koszulkę z wizerunkiem Snoop Dogga. Zdjęcie artysty sprzed wielu lat, które widnieje na t-shircie okazało się wielkim hitem. Media poprosiły samego zainteresowanego o komentarz. A ten jest konieczny, w końcu top z jego fotką kosztuje...prawie 4000 złotych!

Snopp Dogg skomentował sytuację bardzo w swoim stylu - wziął całość jako żart i że sam jest Snopp Doggiem i nie wydałby na siebie tyle pieniędzy. Niestety nagonka na markę tylko wywołuje jeszcze większe zainteresowanie a produkty brandu sprzedają się jak świeże bułeczki. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Czy naprawdę żądza posiadania modnych rzeczy nie zna granic?

Więcej modowych hitów:

Kamizelka - hit sezonu wiosna 2016 O nie! Ten trend wraca na dobre Nowe ikony stylu: Bella Hadid

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)