POLECAMY

Ubrańska znowu przegrała

Natasza Ubrańska wraz ze swoją drużyną odpadła z programu w 5. odcinku show "Bitwa na Głosy".
Ubrańska znowu przegrała

Natasza wraz ze swoim zespołem wykonała utwór pod tytułem "I got a feeling" The Black Eyed Peas. Ta piosenka nie przypadła jednak do gustu widzom, bowiem to wykonanie otrzymało najmniej głosów i tym samym zespół musiał się pożegnać z programem. Natasza nie potrafiła ukryć lekkiego zaskoczenia połączonego z rozczarowaniem.

Chwilę wcześniej zapytana o to, czy jeśli przegra będzie mile widziana w domu przez Janusza Józefowicza rozpływała się, jak zwykle zresztą, w zachwycie i peanach na jego cześć. Szkoda, że tak strasznie serio potraktowała to raczej humorystyczne pytanie.

Po ogłoszeniu wyniku podziękowała w pierwszej kolejności chórzystom, a później - trochę jakby na siłę - cieszyła się, że to już koniec, bo będzie mogła wrócić do swojej córeczki Kalinki.

Zobacz też: Urbańska zabroniła przychodzić Józefowiczowi na plan!

I tym razem ponownie pierwsze miejsce zajął zespół Halinki Mlynkowej, na drugiej pozycji uplasowała się Urszula Dudziak, trzecie miejsce przypadło Maciejowi Miecznikowskiemu.

Ciekawe co na to wszystko powiedział Janusz? Czy swoim zwyczajem wytknął Nataszy wszystkie niedociągnięcia czy też poddawał w wątpliwość system liczenia głosów?

Zobacz także: Urbańska ma dosyć wsi!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)