Ubrania do fitness

Gdy czegoś pragniesz, jesteś nieustępliwa jak woda. Trudno zgasić twój zapał. Tak jak powietrze, uwielbiasz być w ciągłym ruchu. Jesteś żywiołem, nad którym trudno zapanować! Uwielbiasz to! Nowa kolekcja dla kobiet aktywnych, pewnych siebie, zafascynowanych ruchem.
/ 07.06.2007 10:09
Gdy czegoś pragniesz, jesteś nieustępliwa jak woda. Trudno zgasić twój zapał. Tak jak powietrze, uwielbiasz być w ciągłym ruchu. Jesteś żywiołem, nad którym trudno zapanować! Uwielbiasz to! To nowa kolekcja dla kobiet aktywnych, pewnych siebie, zafascynowanych ruchem.

Jesteś dziewczyną, która wzrusza się na filmach, ale masz charyzmę i lubisz stawiać sobie wyzwania. Jednym z nich jest twoja kondycja fizyczna. Dbasz o to, by twoje ciało nie było tym, co cię krępuje. Tego samego oczekujesz od ubrań, które nosisz.

Poznaj kolekcję RBK Fitness - linię ubrań świetnie nadających się do różnego rodzaju ćwiczeń. Wystarczy, że ubierzesz się w doskonale dopasowany do twojego ciała top, wygodne spodnie, świetnie skrojoną bluzę na zamek, a od razu zyskasz pewność, że te ubrania są dopełnieniem twojej żywiołowości.

Kolekcja stworzona została z myślą o kobietach energicznych, przebojowych, lubiących manifestować własne ja. Dyskretne logo na przedzie akcentuje, że to Ty wybierasz markę. Żywa linia kolorystyczna: ostre róże, wyraziste fiolety, intrygująca stal, tajemnicza czerń, pozwoli ci wyrazić siebie i podkreślić twoją indywidualność.

Stale poszukujesz nowych wrażeń, jesteś osobą zdecydowaną, nie lubisz, gdy coś cię ogranicza. RBK Fitness to szeroka gama produktów zaawansowanych technologicznie – bo lubisz mieć wybór i zasługujesz na najlepszą jakość.
RBK Fitness – poczuj, że jesteś w swoim żywiole.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/06.10.2010 10:35
O! uwielbiam fitnessową kolekcję reeboka. Ostatnio kupiłam sobie na promocji w Inter sporcie mega śliczny komplecik rebboka w sumie za 160 zł:)
/14.10.2008 13:24
no cóż.......... klikając tu miałam nadzieję zobaczyć coś ciekawego, może innego.......... i nic z tego