POLECAMY

Ubierz się jak z wybiegu Prady

Szerokie, kolorowe pasy to znak rozpoznawczy tegorocznej kolekcji Prada. Możesz ubrać się w zwykłych, niedrogich sklepach i wyglądać jak z pokazu!
Ubierz się jak z wybiegu Prady fot. FREE

W tym sezonie Prada bierze na warsztat Meksyk i podchodzi no niego z dużą dozą nowoczesności. Pasy są zdecydowane i wyraziste, utrzymane w ostrych meksykańskich kolorach takich jak turkus, oranż, mocna zieleń. Ale takie zestawienie barw nie tworzy tęczowego wzoru, bo jest zdecydowanie przełamane czarnymi i białymi pasami.

Z Meksyku i Hiszpanii zaczerpnięto też fryzury, fason butów, a nawet słomiane kapelusze z wielkimi rondami, przypominające sombrera - oczywiście też w charakterystyczne, szerokie pasy.

Ponieważ poziome paski poszerzają Prada stawia na ubrania przy ciele, jak nierozłożyste topy, czy must-have, ołówkowe spódnice. Charakterystyczny deseń obowiązuje też w dodatkach, a co najważniejsze poszczególne części garderoby nie muszą, a nawet nie powinny współgrać kolorystycznie.Na zdjęciu: Kapelusz Asos, ołówkowa spódnica Simple, top w czerwone i czarne paski Topshop, top w turkusowe paski Zara, top w czarne paski Caterina, espadryle H&M, torebka River Island, buty na obcasie United Nude


Backstage pokazu Prada - wiosna-lato 2011
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
zgadzam się, Okropne, modelki zresztą też ładne nie są. Tylko głupi by się ubrał w taki zestaw. Może i to jest modne ale mnie się nie podoba.
/7 lat temu
okropne. Wole propozycje z Fashion Magazine. I te modelki- ile one maja lat??