Ubierz się jak Maja Sablewska

Proste, ale przemyślane zestawy, które podkreślają jej charyzmatyczną osobowość, tak wygląda szafa super-menadżerki. Skopiujcie jej look!
/ 15.03.2011 07:39
Maja Sablewska uwielbia przykrótkie rurki, ale nigdy w oczywistym dżinsowym kolorze. Wybiera głównie między szarymi, czarnymi i czerwonymi. Jej znakiem rozpoznawczym są też skórzane kurtki, botki najlepiej na koturnie i rozpuszczone włosy.

Na przełomie wiosny i lata Maja czerpie to co najlepsze z obydwu sezonów. Jasne szarości i okulary przeciwsłoneczne nadają się świetnie jako baza wiosennych stylizacji. Maja wie też dobrze, że skórzane kurtki przebojem powrócą na listy najmodniejszych, wiosennych ciuchów. Sznurowane botki i nordycki, robiony na drutach szalik od D&G to świetne nawiązanie do trendów mijającej już zimy.

Do chłodnego zestawu, przypominającego nieco stylizację unisex, słynna  menadżerka  dodała kobiecy element - biżuterię. Czarną bransoletkę z koralików i modny megapierścień. Look jest idealny na wiele okazji o różne temperatury!


Skórzana kurtka OCHNIK, szary T-shirt MASSIMO DUTTI, dżinsy RESERVED, botki TOPSHOP, szalik JANE NORMAN, okulary RAY-BAN, bransoletka MOHITO, pierścień PULL & BEARMaja Sablewska