Troll: kolekcja wiosna 2010

Wiosenna kolekcja zachwyca szerokim wyborem ubrań, które znakomicie eksponują atuty kobiecej sylwetki
/ 08.02.2010 11:42
Tej wiosny znajdziemy w Trollu mieszankę prawdziwej kobiecej natury: łagodnej i drapieżnej zarazem. W tym sezonie w TROLLu liczą się przede wszystkim pudrowe i naturalne kolory, glam rockowe akcenty, miejski styl i futurystyczne formy.

Jednym z motywów obecnych w wiosennej kolekcji Trolla jest "Współczesne safari". Inspirację dla projektantów stanowiły: pustynne pejzaże, bogactwo struktur oraz kolorów natury.

"Glam Rock" - klimat kolejnej linii to ostra mieszanka dwóch, z pozoru, zupełnie różnych światów. Połączenie przepychu i luksusu w kontraście do subkultury punk rocka. Bohaterką linii jest współczesna gwiazda nie stroniąca od dekadenckich klimatów. Ikonami takiego stylu są niewątpliwie Sienna Miller, Kate Moss czy Misha Barton.

„Trash de lux” – to motto linii, które wiele o niej mówi. Inspiracją dla projektantów były lata osiemdziesiąte. Znajdziemy tu sporo nadruków i wzorów, które kontrastują ze sobą i sprawiają, że patrzymy na ten styl jako celowo przejaskrawiony. Charakterystyczne są np. koronkowe printy i kwiatowe wzory połączone z surowymi nadrukami przypominającymi zdjęcia wycięte z gazety.