POLECAMY

Triumph: Znajdź Swój Fason - Przewodnik do perfekcyjnego biustonosza

Triumph pragnie pomóc kobietom w znalezieniu najlepszego i najbardziej komfortowego biustonosza. Dlatego stworzył aplikację internetową Znajdź Swój Fason
Triumph: Znajdź Swój Fason - Przewodnik do perfekcyjnego biustonosza fot. serwis prasowy

Triumph pragnie pomóc kobietom w znalezieniu najlepszego i najbardziej komfortowego biustonosza. Dlatego stworzył aplikację internetową Znajdź Swój Fason, dzięki której można umówić się na osobistą konsultację brafittingową z ekspertkami marki. Dodatkowo każda kobieta, która skorzysta z porady, otrzyma atrakcyjny upominek do pielęgnacji dłoni!

Aplikacja Znajdź Swój Fason


Triumph od ponad 125 lat tworzy wyjątkową bieliznę. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby kobiet, oferując im produkty, które zapewniają perfekcyjne dopasowanie. Jej projektanci z pełnym zaangażowaniem tworzą rozwiązania, będące odpowiedzią na wszystkie oczekiwania. Celem marki jest pomoc kobietom w znalezieniu najlepszego i najbardziej komfortowego biustonosza. Dlatego Triumph stworzył aplikację internetową Znajdź Swój Fason, dzięki której, wysyłając zgłoszenie, można umówić się na osobistą konsultację brafittingową z ekspertkami marki. Dodatkowo każda kobieta, która skorzysta z porady, otrzyma atrakcyjny upominek do pielęgnacji dłoni od marki AA.


 

Aplikacja Znajdź Swój Fason
jest dostępna na stronie internetowej http://www.triumph.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/Triumph.Polska/app_395348053901116


Na czas świąteczno - karnawałowy Triumph przygotował specjalną wersję aplikacji. Tym razem będzie doradzać, jaką bieliznę wybrać pod różne fasony sukienek. Aplikacja Znajdź Swój Fason na Specjalną Okazję będzie dostępna już wkrótce.
 
 
Aplikacja prezentuje 5 najważniejszych fasonów biustonoszy, zobrazowanych filmem i zdjęciami. Możemy z bliska przyjrzeć się szczegółom produktów, poznać ich cechy, a także dowiedzieć się, jaki fason wybrać, jeśli potrzebujemy większego wsparcia dla biustu, poszukujemy naturalnego efektu, czy zależy nam na wymodelowaniu sylwetki. 
  • Bestsellerowy model Amourette Spotlight, biustonosz z fiszbinami dzięki swojej specjalnej konstrukcji zapewnia idealne wsparcie i podkreślenie kształtu biustu.
  • Biustonosz miękki bez fiszbin, jest całkowicie bezszwowy, a przy tym niesamowicie lekki i komfortowy. Najważniejszym modelem z tej serii produktów jest biustonosz z kolekcji Body Make Up, którego, modelowane, trójkątne miseczki zostały wykonane z delikatnego materiału i zapewniają naturalny wygląd piersi.
  • Biustonosz usztywniany to fason zapewniający najwyższy poziom podtrzymania biustu, jednocześnie go modelując. Kolekcja Beauty – Full stworzona z myślą o pełnych kształtach i dużych rozmiarach miseczek (od C), posiada innowacyjne fiszbiny 3D, które podążają za naturalnymi ruchami ciała i gwarantują wsparcie w każdej sytuacji.
  • Biustonosz push – up to fason, który uwydatnia naturalne, kobiece kształty, za pomocą delikatnie stopniowanych , modelowanych miseczek, tworząc pięknie podkreślony i uwodzicielski dekolt.
  • Biustonosz minimizer naturalnie dopasowuje się do kształtu biustu, optycznie zmniejszając go o 1 rozmiar. Fasony o takich właściwościach, posiadają komfortowe, elastyczne fiszbiny, oraz rozszerzane ramiączka. Projektanci dbają też o nowoczesny design biustonosza, taka by każda kobieta czuła się w nim modnie i elegancko. 
 
Spotkania brafittingowe można umówić online, jest możliwość wyboru dogodnej daty, godziny i adresu salonu. Prowadzone są w 6 salonach firmowych na terenie Polski: Warszawa (Złote Tarasy i Blue City), Wrocław (CH Renoma), Kraków (CH Bonarka), Katowice (CH Silesia), Radom (Galeria Słoneczna), w przyszłym roku firma planuje poszerzyć akcję na więcej miast.
 

Znajdź Swój Fason! Daj się zmierzyć i odbierz prezent!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Bez przymierzenia biustonosza w sklepie, nie dobierzesz dobrze biustonosza - nawet gdy kupujesz firmowe i tej samej firmy. Każdy wzór, a nawet każda sztuka jest jest trochę inna